Sacensības2015. gada LK14 Ādažu Novada čempionāts

2015. gada LK14 Ādažu Novada čempionāts

2015. gada LK14 Ādažu Novada čempionāts

LK
Latvijas kauss
P&P
Spiešana Guļus un Vilkme

Nolikums

Jau tradicionālais Ādažu Novada čempionāts - šoreiz spēka divcīņā. Latvijas Kausa 14. posms - Rīgas Reģiona kausa 3. posms

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Artūrs Kārkliņš, 20220799, adazi@sp.lv
Sacensību apraksts

Sestdien, 5. septembrī, plkst. 11.00 notiks otrais Ādažu novada čempionāts spēka divcīņā – svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes. Šādas sacensības notiek tikai vienreiz gadā, un tām var pieteikties līdz 3. septembrim interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/.

Latvijas Pauerliftinga federācija aicina sportistus piedalīties sacensībās un pārbaudīt spēku vienlaikus gan svaru stieņa spiešanā guļus, gan svaru stieņa vilkmē no zemes. Šo divu kustību rezultātu summa noteiks šī gada čempionāta spēcīgākos vīrus, dāmas un komandas. Ādažu novada čempionāts notiks Ādažu sporta centrā, Gaujas ielā 30. No plkst. 8.30 līdz plkst. 10.30 notiks dalībnieku svēršanās.

Visbiežāk ar pauerliftinga sporta veidu asociējas sacensības trīs kustībās – pietupiens ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešana guļus un svaru stieņa vilkme no zemes. Turklāt Latvijā lielu popularitāti ir guvusi tieši svaru stieņa spiešana guļus, jo Latvijas Pauerliftinga federācijas kalendārā ir ne mazums sacensības tieši šajā kustībā. Savukārt spēka divcīņa ir jaunums, jo pirmo reizi šādas sacensības notika 2014. gadā. Tās organizēt jau otro gadu ir uzņēmušies tieši Ādažu pauerliftinga entuziasti, kuri nebaidās no izaicinājumiem šajā sporta veidā. Sacensību mērķis ir veselīga dzīvesveida un spēka divcīņas popularizēšana Latvijā, kā arī ierosmes radīšana citiem piedalīties Latvijas Pauerliftinga federācijas rīkotajās aktivitātēs.

Šogad Ādažu novada čempionāts spēka divcīņā vienlaikus būs gan Latvijas Kausa izcīņas 14. posms, gan Rīgas Reģiona Kausa 3. posms. Komandas vēl pēdējo reizi varēs izcīnīt punktus, lai pretendētu uz spēcīgākās Rīgas reģiona komandas titulu.

Ādažu novada čempionātu spēka divcīņā organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule”, Ādažu sporta centru un Ādažu novada domi. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, pārstrādes uzņēmums „Rosība”, SIA „Z Truck” un interneta veikals veikals.sp.lv/.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Ādažu Novads

    Sacensību arhīvs