SacensībasBauskas Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK1 - LKSG1)

Bauskas Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK1 - LKSG1)

Bauskas Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK1 - LKSG1)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

4. februārī, Codē norisināsies 2017. gada 1. kausa posms - Bauskas Novada čempionāts spiešanā guļus. 
Šogad būs divi Latvijas Kausi - spiešanā guļus un pauerliftingā (nolikums tuvākajās dienās). Laiks uzsākt cīņu!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Fēlikss Žieds, 29496050, sp9@inbox.lv
Sacensību apraksts

Pavisam drīz pauerliftinga atlētiem jaunajā sezonā būs iespēja parādīt savus spēkus, jo 4.februārī notiks Bauskas novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas būs 2017.gada Latvijas kausa 1.posms. Sacensības norisināsies Codes pamatskolas sporta zālē.

No pulksten 9.30 līdz 11.00 paredzēta dalībnieku svēršanās (pa svaru kategorijām pieaugošā kārtībā - sievietes, seniori, jaunieši, juniori, OPEN), savukārt sacensību sākums pulksten 11.30. Lai netrūktu konkurences, tad sacensībās var piedalīties ne tikai visi oficiāli pieteikušies Latvijas Republikas sportisti un komandas, bet arī citu valstu komandas un sporta klubi.

Sacensību direktors Fēlikss Žieds norāda, ka katru gadu sacensības Bauskā pulcē lielu dalībnieku skaitu. Pērn tie bija aptuveni 100 atlēti, vēl iepriekšējā gadā – 120. Arī šogad dalībnieku skaits tiek prognozēts liels. Līdzjutēji un skatītāji tiek aicināti vērot sacensības. Ieeja ir par brīvu. Sacensībās darbosies bufete.

Pērn sacensībās Bauskā 1.vietu izcīnīja komanda “Rembate”, 2.vietā bija “Bauska”, 3.vietā – “Aizkraukles Sporta Centrs”. Vai Bauskas spiešanās sacensību kausus šīs komandas spēs noturēt arī šogad?

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka reģistrēties sacensībām (pie svēršanās) iespējams vienīgi uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Katrai komandai vai individuālajam dalībniekam ir nepieciešama ārsta atļauja startēt sacensībās. Dalībnieki jaunāki par 18 gadiem bez ārsta vai vecāku rakstiskas atļaujas netiks pielaisti dalībai sacensībās. Izcīnītās un nepaņemtās medaļas un kausi netiks uzglabāti pēc sacensību beigām. Piesakoties šīm sacensībām, sacensību dalībnieks piekrīt un apņemas ievērot visus federācijas normatīvos aktus, nolikumus vai cita veida dokumentus.

Sacensību nolikums un pieteiktie dalībnieki atrodami: http://piedalies.sp.lv/lv/2017-gada-bauskas-novada-cempionats-klasiskaja-spiesana-gulus-lk1---lksg1. Sacensības organizē Latvijas Pauerliftingafederācija sadarbībā ar biedrību “Spēka Pasaule” un Bauskas novada domi.

Sacensības finansē Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrija, Bauskas novada dome, atbalsta interneta veikals http://veikals.sp.lv.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Bauskas Novads

    Sacensību arhīvs