SacensībasInčukalna Novada čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (LK3 - LKSG2)

Inčukalna Novada čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (LK3 - LKSG2)

Inčukalna Novada čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (LK3 - LKSG2)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

25. februārī, Inčukalnā jau 8. reizi norisināsies Inčukalna novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu! Šis būs 3. Latvijas Kausa posms, bet 2. tieši spiešanas guļus konkurencē.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Didzis Lapiņš, 26432026,
Sacensību apraksts

Gan pieredzējušus sportistus, gan iesācējus cīkstēties, parādīt un pierādīt  savus spēkus 25.februārī aicina Inčukalns. Inčukalna novada čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu norisināsies 25.februārī Inčukalna sporta kompleksā, Inčukalnā, Zvaigžņu ielā 2a. Tas būs arī 2017.gada  Latvijas Kausa III posms un II posms tieši spiešanas guļus konkurencē. Dalībnieku svēršanās notiks no pulksten 10:00 līdz 11:30, savukārt sacensību sākums – pulksten 12:00. Kā vienmēr aizpildīt sporta kompleksa tribīnes gaidīti tiek arī līdzjutēji!

Pērn Inčukalnā sacensībās piedalījās 56 atlēti. 1.vietu  izcīnīja komanda “Bauska”, 2.vietu – “Rembate”, bet 3.vietā –  Valmieras “Spēka pasaule” .  Zinām, ka Bauskas novada čempionātā spiešanā guļus, kas norisinājās šī gada februāra sākumā, uzvaras laurus plūca “Rembates” stiprinieki. Vai “Rembate” turpinās savu uzvaras gājienu? Vai kāds spēs viņus apturēt?

Sacensību mērķis ir noskaidrot Latvijas spēcīgākos atlētus, kas spēj savu svaru pacelt maksimāli daudz reižu. Katrs sacensību dalībnieks spiešanas guļus vingrinājumu izpildīs ar savu svaru, kas attiecīgi tiks uzlikt uz svara stieņa. Uzvar sportists, kas attiecīgajā svara un vecuma kategorijā savu svaru pacels visvairāk reižu. Sievietēm attiecīgi šis vingrinājums jāizpilda ar pusi no sava personīgā svara. Sacensību organizators Didzis Lapiņš uzsver, ka šogad Inčukalnā būs iespēja startēt arī grupā Veterāni 3. Detalizētāks sacensību apraksts ir pieejams: http://piedalies.sp.lv/. Sacensības organizē Biedrība „Spēka Pasaule” sadarbībā ar Inčukalna novada domi un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, “Rāmkalni”, “Viesulis plus”, “Rosība”,  interneta veikals: http://veikals.sp.lv,

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Inčukalna Novads

    Sacensību arhīvs