Sacensības2017. gada Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā (LK14 LKPL6)

2017. gada Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā (LK14 LKPL6)

2017. gada Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā (LK14 LKPL6)

LK
Latvijas kauss
P&P
Spiešana Guļus un Vilkme

NOLIKUMS

Noslēdzošais Puaerliftinga kausa posms ir klāt! Lai gan Gulbene ir faktiski nodrošinājusi uzvaru, bet cīņa par 2. un 3. vietu ir atklāta! No Ādažiem šis push & pull pasākums ir pārcēlies uz Inciemu, pie kafejnīcas pansija jūs sagaidīs Siguldas Pauerliftinga beidrības vadītāji Zane Berdinska un Paulis Nartišs.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Zane Berdinska, +371 22 026 387, siguldaspb@gmail.com
Sacensību apraksts

Rudens pauerliftinga sezonu iesāks Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā (spiešna guļus + vilkme), kas notiks 9.septembrī Inciemā, Krimuldas novadā, pie kafejnīcas SIA “Pansija”, bet lietus gadījumā tiks pārcelts uz netālu esošo Sporta un atpūtas centru ‘’Namiņš’’

Sacensībās aicināti piedalīties citu novadu  sportisti un kā arī sporta entuziasti, kas vēlas izmēģināt savus spēkus šajā sporta veidā. Startējošajiem dalībniekiem jāveic reģistrācija mājas lapā - http://piedalies.sp.lv/ vai uz epastu zaneberdinska@gmail.com.  Tas būs 14.Latvijas Kausa posms un Pauerliftinga Kausa 6.posms.

Visbiežāk ar pauerliftinga sporta veidu asociējas sacensības trīs kustībās – pietupiens ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešana guļus un svaru stieņa vilkme no zemes. Latvijā lielu popularitāti ir guvusi tieši svaru stieņa spiešana guļus, jo notiek ne mazums sacensību tieši šajā kustībā. Savukārt spēka divcīņas sacensības pirmo reizi notika 2014. gadā.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 9.00 līdz 10.30 paredzēta dalībnieku reģistrācija un svēršanās, no pulksten 10.30 līdz 11.00 – tehniskais pārtraukums, savukārt sacensību sākums – pulksten 11.00. Aicināti ir arī visi sporta entuziasti un līdzjutēji. Ieeja – brīva! Organizatori cer uz labiem laika apstākļiem, lai sporta sacensības varētu notikt parka teritorijā.

Sacensību mērķis ir sporta aktivitāšu un veselīga dzīvesveida veicināšana un popularizēšana Krimuldas novadā, kā arī ne tikai Krimuldas novada čempionu spēka divcīņā noskaidrošana, bet arī spēka trīscīņas tradīcijas atgriešana Krimuldas novadā.

Siguldas pauerliftinga biedrība ir biedrība, kas jau trešo gadu organizēs Latvijas čempionātu spēka trīscīņā, kas norisināsies 25.novembrī Siguldā.

Sacensības organizē Siguldas Pauerliftinga biedrība sadarbībā ar Latvijas pauerliftinga federāciju un Krimuldas novada domi.

Sacensības atbalsta: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas sporta Federācijas padome, Latvijas pauerliftinga federācija, Krimuldas novada dome, SIA VIESULIS PLUSS,  Lēdurgas miesnieks, Raganas Burgers, SIA Pansija, POLIGONS #1, interneta veikals sp.lv., SIA “Rosība”, SK Krimulda, Toma –Noma.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Siguldas Pilsēta
Siguldas Pauerliftinga biedrība

    Sacensību arhīvs