Sacensības2017. gada Priekules Novada čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus (LK19)

2017. gada Priekules Novada čempionāts  klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus (LK19)

2017. gada Priekules Novada čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus (LK19)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Laiks Kurzemes komandām parādīt to labāko 2017. gada Priekules Novada čempionātā klasiskajā spiešanā guļus, un pārējai Latvijai noslēgt cīņu par otrās un trešās vietas kausiem Latvijas Kausā spiešanā guļus.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Arnis Rukmanis, 28755557, lpf@sp.lv
Sacensību apraksts

2.decembrī norisināsies 2017.gada Priekules novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus. Tas būs Latvijas kausa 19.posms un spiešanas guļus kausa 13.posms. Ar šīm sacensībām arī noslēgsies Latvijas kauss spiešanā guļus. Pirmo divu vietu ieguvēji jau ir zināmi, neskaidra situācija ir par trešo vietu, un tieši par to 2.decembrī notiks cīņa Priekulē!

Sacensības norisināsies  Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē, Aizputes ielā 1. Sacensībām vēl var pieteikties līdz 30.novembrim sistēmā piedalies.sp.lv. Sacensību organizatori aicina sportistus jau laikus pieteikt savu dalību šajā čempionātā. Pērn šajās sacensībās komandu vērtējumā uzvaru izcīnīja “Mazeikiai”, aiz sevis atstājot Gulbeni un Libavu. Mājinieki pērn ierindojās 5.vietā. Sacensību dienā no pulksten 11.00 līdz 12.30 paredzēta dalībnieku svēršanās. Savukārt sacensību sākums pulksten 13.00. Kā vienmēr gaidīti ir arī līdzjutēji, jo viņu atbalsts spēka sporta atlētiem ir ļoti nepieciešams. Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka ieeja sacensībās ir par brīvu.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka Pasaule” un Priekules novada pašvaldību. Sacensības atbalsta Priekules novads, interneta veikals sp.lv., sacensības līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Uzturs Veselībai
Izglītības un Zinātnes Ministrija

    Sacensību arhīvs