Sacensības2018. gada Alūksnes Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma LK17

2018. gada Alūksnes Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma LK17

2018. gada Alūksnes Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma LK17

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Jau 13. reizi, 13. oktobrī, noskaidrosim - kuri tad būs tie paši spēcīgākie Alūksnē! Noslēdzoše Vidzemes punkti Latvijas Kausā spiešanā guļus būs izcīnāmi tieši šajā Latvijas pērlē! Piedalies un pierādi - no kurienes nāk Latvijas spēks.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Iveta Brikmane, 29883361, aluksne@sp.lv
Sacensību apraksts

13.oktobrī norisināsies Alūksnes novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus. Tas būs 17.Latvijas kausa posms. Cīņa par Latvijas kausu svara stieņa spiešanā guļus vēl joprojām turpinās. Lai arī vadībā ir “Gulbenes K.S.P.”, tomēr viņiem pavisam tuvu ir Bauskas atlēti, līdz ar to Alūksnē, iespējams, būs sagaidāmas īstas spēka atlētu cīņas.

Sacensības notiks Biedrības “Spēka Pasaule” telpās, Pils ielā 21a, Alūksnē. Dalībnieku svēršanās no pulksten 10.30 līdz 12.00, sacensību sākums - pulksten 12.30.
Sacensību mērķis ir spēka sporta veidu, svaru stieņa spiešanas guļus popularizācija Latvijā un Latvijas reģionos, kā arī Alūksnes novada čempionu noskaidrošana jauniešu, junioru, open vīru, veterānu (dažādu vecuma grupu) un sieviešu grupās. Sportisti no visas Latvijas tiek aicināti piedalīties šajās sacensībās, un jau laikus pieteikt savu dalību, un gatavoties sacensībām. Kā vienmēr gaidīti arī līdzjutēji! Ieeja – brīva. Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 10.oktobrim sistēmā piedalies.sp.lv.
Detalizētāka informācija par sacensību norisi, nolikums un citi noderīgi dokumenti ir pieejami Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā
http://www.powerliftings.lv/.

Sacensības organizē biedrība “Spēka Pasaule” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta interneta veikals sp.lv., Alūksnes novada dome, pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Alūksnes Novads

    Sacensību arhīvs