Sacensības2018. gada Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK19)

2018. gada Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK19)

2018. gada Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK19)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Daugavpils pauerliftinga entuziasti aicina komandas pacīnīties par naudas balvām Daugavpils čempionātā spiešanā guļus. Šis ir priekšpēdējais Latvijas kausa posms, kas norisinās Latgalē - šajā novadā uzvaru (un 12 punkutus, kas nāk ar to) nav izcīnījusi neviena no abām Latvijas Kausa spiešanā līderkomandām! Oganizatori ir devuši papildu motivāciju komandām - naudas balvas - pirmā vieta 150 euro, otrā vieta 100 eur un trešā vietā - 50 eur!

Sacensības beigušās
Sacensību apraksts

Oktobra nogalē spēka sporta atlētus ciemos gaida Daugavpils. Jau 27.oktobrī ne tikai sportisti, bet arī interesenti un līdzjutēji tiek aicināti uz Daugavpili, jo tur norisināsies Daugavpils čempionāts klasiskajā spiešanā guļus. Tas būs Latvijas Kausa 19.posms. Sporta pasākums garantē sportisku konkurenci ikvienam atlētam, kas vēlas apliecināt savus spēkus sportiskā gaisotnē. Un šī būs lieliska iespēja arī šogad parādīt sevi mājiniekiem, daugavpiliešiem!

Sacensības notiks Raiņa iela 30, Daugavpils 3.vidusskolas sporta zālē. Sacensību organizatori norāda, ka no pulksten 10.00 līdz 11.30 notiks dalībnieku svēršanās, savukārt pulksten 12.00 – sacensību sākums. Komandu un individuālie pieteikumi sacensībām notiek līdz 24.oktobrim interneta vietnē “piedalies.sp.lv”.

Sacensību mērķis ir regulāri rīkot Latgales un Daugavpils pilsētas atklātos amatieru čempionātus svara stieņa spiešanā guļus, uzaicinot Latvijas tautas atlētus, ieinteresēt jauniešus, juniorus, veterānus, sievietes un vīriešus, kuri trenējas veselības uzlabošanas nolūkā, sākt regulāri piedalīties tautas klases sacensībās, radīt sportistiem iesācējiem impulsu turpmākiem treniņiem, kā arī dot iespēju izcīnīt medaļas un kausus, un, protams, piesaistīt Latgales reģiona jauniešus dalībai spēka sporta veidos.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga Federācija sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Sporta pārvaldi un Daugavpils pauerliftinga sporta klubu. Sacensības līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija. Sacensības atbalsta veikals.sp.lv., Daugavpils pašvaldība.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs