Sacensības2018. gada Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā Latvijas Kausa XIV posms

2018. gada Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā  Latvijas Kausa XIV posms

2018. gada Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā Latvijas Kausa XIV posms

LK
Latvijas kauss
P&P
Spiešana Guļus un Vilkme

NOLIKUMS

Pēdējais un noslēdzošais pauerliftinga kausa posms - Krimuldā vairs nav aiz kalniem! Viens ir skaidrs - Gulbene ir uzvarējusi jau 6. reizi, bet pārējo kausu sadalijums - vēl Turaidas miglā tīts. Leģendu apvītā Krimulda nesīs atbildes uz jautājumiem - vai Talsti spēs pievārēt Madonas SCK komandu cīņā par otrās vietas kausu, vai arī Valmierai un Rēzeknei būs ko teikt par pirmā trīnieka sadalijumu.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Zane Berdinska, +371 22 026 387, siguldaspb@gmail.com
Sacensību apraksts

Tāpat kā pērn arī šogad rudens pauerliftinga sezonu iesāks Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā (spiešna guļus + vilkme), kas notiks 15.septembrī Inciemā (Krimuldas novads) sporta un atpūtas centrā “Namiņš”, kas atrodas Zvaigžņu ielā 8.

Sacensībās aicināti piedalīties citu novadu  sportisti,  kā arī sporta entuziasti, kas vēlas izmēģināt savus spēkus šajā sporta veidā. Startējošajiem dalībniekiem  jāveic reģistrācija mājas lapā - http://piedalies.sp.lv/ vai uz epastu zaneberdinska@gmail.com līdz 14.septembrim.  Tas būs 14.Latvijas Kausa posms. Lai arī “Gulbenes K.S.P.” jau ir izcīnījusi spēcīgākās komandas titulu 2018.gada Latvijas kausā pauerliftingā, tomēr cīņa par otro un trešo vietu vēl ir sīva - Talsi vai “SCK Madona”, bet varbūt savu vārdu teiks arī Valmieras atlēti? Tas viss noskaidrosies jau 15.septembrī!

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 10.00 līdz 11.30 paredzēta dalībnieku reģistrācija un svēršanās, savukārt sacensību sākums – pulksten 12.00. Aicināti ir arī visi sporta entuziasti un līdzjutēji. Būs interesanti un spraigi! Ieeja – brīva!

Sacensības organizē Siguldas Pauerliftinga biedrība sadarbībā ar Latvijas pauerliftinga federāciju un Krimuldas novada domi.

Sacensības atbalsta: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas pauerliftinga federācija, Krimuldas novada dome, “Lēdurgas miesnieks”, “Raganas Burgers”, SIA “Pansija”, SIA “Ceplīši A.S.”, “Teiksmainā Krimulda”, interneta veikals sp.lv., SIA “Rosība”.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Siguldas Pauerliftinga biedrība

    Sacensību arhīvs