Sacensības2018. gada Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā

2018. gada Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā

2018. gada Latvijas Čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
PL
Spēka trīscīņa

NOLIKUMS

Laiks sadrebināt Latviju ar Latvijas mēroga nozīmīgākājām sacensībām - Latvijas Čempionātu klasiskajā spēka trīscīņā! Spēcīgākāis notikums norisnāsies 2018. gada 17. novembrī, Koknesē! Laiks doties un sadrebināt sporta zāli - tā ka visas priežu galotnes dreb!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Arnis Rukmanis, 28755557, lpf@sp.lv
Sacensību apraksts

Valsts svētku priekšvakarā, 17.novembrī, Latvijas Pauerliftinga federācija ikvienu – atlētus, līdzjutējus, domu biedrus, sporta entuziastus - ielūdz uz Latvijas čempionātu klasiskajā spēka trīscīņā vīriešiem un sievietēm, kas notiks Koknesē, Parka ielā 27a, Kokneses sporta centrā.

Latvijas čempionāts notiks trīs disciplīnās - pietupienā ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes. Sacensības arī šogad solās būt spraigas un jaudīgas cīņā par jauniem Latvijas rekordiem.

Labākie atlēti cīnīsies par medaļām, kausiem, diplomiem un pārsteiguma balvām. Sacensību mērķis ir arī federācijas izlases sastādīšana startiem 2019.gada Eiropas un Pasaules čempionātos, saskaņā ar nolikumu “Par sportistu dalību starptautiskajās sacensībās”.
Latvijas Pauerliftinga federācija sportistiem atgādina, ka čempionātam jāpiesakās līdz 13.novembrim, un pieteikt savu dalību var interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka svēršanās notiks no pulksten 9.00 līdz 10.30. Savukārt sacensību sākums – pulksten 11.00.

Video un rezultātu tiešraide no sacensībām tiks translēta goodlift.info mājas lapā.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarībā ar Kokneses novada domi, Kokneses sporta centru un biedrību “Spēka Pasaule”.

Sacensības atbalsta Kokneses novada dome, biedrība “Spartietis”, energoapgādes uzņēmums “Hanza-Elektro”, paipalu ferma “Rīta Putni”, mājas kūpinājumi “Kūpiņsala”, viesnīca ģimenēm „Divas Upes”, gaļas produktu ražotājs “Kokneses Miesnieks”, sporta preču tirgotājs „Sporta Punkts”, olbaltumvielu produkts “Protein Performance”, fitnesa aprīkojuma kompānija Gfitness”, pārtikas produkti “Rosība”, interneta veikals sp.lv., pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
Sporta klubs Arkan
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija

    Sacensību arhīvs