Sacensības2018. gada Latvijas Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

2018. gada Latvijas Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

2018. gada Latvijas Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Laiks piedalīties lielākajās LPF sacensībās šogad - Latvijas Čempionātā klasiskajā spiešanā guļus. Lielākie rezultāti un spēcīgākie konkurenti - šis ir tavs laiks piedalīties un parādīt - savas pilsētas, novada vai sporta kluba spēku!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Arnis Rukmanis, 28755557, lpf@sp.lv
Sacensību apraksts

Krimuldā 8. decembrī notiks tradicionāli lielākais spēka sporta notikums – Latvijas čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus. Pērn sacensībās piedalījās gandrīz 200 dalībnieki! Sacensībām vēl var pieteikties līdz 4.decembrim interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. Spēka sporta atlēti jau ir sākuši pieteikt savu dalību Latvijas čempionātā. Sportistiem būs iespēja cīnīties par jauniem Latvijas rekordiem un godalgotām medaļām.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka sacensības norisināsies Krimuldas vidusskolas sporta zālē Raganā, Krimuldas novads, Skolas iela 11.

Sākums - pulksten 11.00. Reģistrēšanās un dalībnieku svēršanās norises vietā paredzēta sākot no pulksten 8.30. Atbalstīt sacensību dalībniekus ir aicināti arī līdzjutēji. Ieeja sacensību norises vietā ir par brīvu.

Sacensību mērķis ir svaru stieņa spiešanas guļus kā spēka trīscīņas disciplīnas popularizācija Latvijā, Latvijas 2018.gada čempionu noskaidrošana jauniešu, junioru, open, veterānu un sieviešu grupās, veselīga dzīvesveida popularizēšana, jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm, kā arī federācijas izlases sastādīšana startiem 2018.g. Eiropas un Pasaules čempionātos, saskaņā ar nolikumu „Par sportistu dalību starptautiskajās sacensībās”.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka Pasaule”, Krimuldas novada domi un Siguldas Pauerliftinga biedrību.

Sacensības atbalsta interneta veikals sp.lv., Siguldas pauerliftinga biedrība, “Rosība”, “Viesulis Plus”, pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Live Rīga
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs