Sacensības2019. gada Bauskas Novada čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus LK1

2019. gada Bauskas Novada čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus  LK1

2019. gada Bauskas Novada čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus LK1

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Viena no Latvijas spēcīgākajām komandām spiešanā guļus – Bauska – aicina ciemos uz Bauskas novada čempionātu spiešanā guļus 02. februārī, Codes pamatskolā.

Bauskas sacensības tradicionāli ir pirmais Latvijas Kausa izcīņas posms, kas ik gadus pulcē teju vislielāko dalībnieku skaitu no visiem LK izcīņas posmiem.

LPF arī atgādina, ka noteikumi par LK izcīņu šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, nav mainīti.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Fēlikss Žieds, 29496050, sp9@inbox.lv
Sacensību apraksts

Ir sācies jauns gads, un arī jauna pauerliftinga sezona. Kā ierasts pauerliftinga sezona tiks atklāta Bauskā, kur 2.februārī norisināsies Bauskas Novada čempionātu spiešanā guļus bez ekipējuma, kas vienlaikus ir arī pirmais Latvijas kausa posms sacensību kalendārā. Latvijas pauerliftinga federācija (LPF) atgādina, ka noteikumi par LK izcīņu šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, nav mainīti.

Ir pienācis laiks parādīt, uz ko esam spējīgi jaunajā 2019.gada sezonā. Latvijas pauerliftinga federācija aicina, visus kam sirdij tuvs pauerliftinga svaru stienis, šī gada 2.februārī pierādīt savus spēkus, Codes Pamatskolas sporta zāle "Virsaiši", Bauskas novadā, Codes pagastā, kur norisināsies Bauskas novada čempionāts svara stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Pirms gada komandu kopvērtējumā gan Latvijas kausā, gan Bauskas čempionātā saldo uzvaras garšu baudīja “Gulbenes K.S.P.” atlēti. Latvijas Kausā komandu kopvērtējumā 2.vietā bija Aizkraukles sporta centrs, savukārt mājinieki – Bauskas atlēti – godam izcīnīja 3.vietu.

No pulksten 9.30 līdz 11.00 paredzēta dalībnieku svēršanās (pa svaru kategorijām pieaugošā kārtībā - sievietes, seniori, jaunieši, juniori, OPEN), pulksten 11.30 – sacensību sākums. Sacensību dalībniekiem lieti noderēs arī līdzjutēju atbalsts!

Sacensību mērķis ir spiešanas guļus popularizācija Latvijā, Bauskas novada čempionu spiešanā guļus noskaidrošana, veselīga dzīvesveida popularizēšana, masveidīguma un jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm.

LPF atgādina, ka sacensību nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/Komandu un individuālie pieteikumi jānosūta līdz 30.janvārim.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka Pasaule” un Bauskas novada domi. Sacensības atbalsta interneta veikals: http://veikals.sp.lv, Bauskas novada dome, pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Bauskas Pilsēta

    Sacensību arhīvs