Sacensības2019. gada Daugavpils čempionāts spiešanā guļus, Latvijas Kausa 17. posms

2019. gada Daugavpils čempionāts spiešanā guļus, Latvijas Kausa 17. posms

2019. gada Daugavpils čempionāts spiešanā guļus, Latvijas Kausa 17. posms

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Arnis Rukmanis, 28755557, lpf@sp.lv
Sacensību apraksts

Oktobra nogalē spēka sporta atlēti rosīsies Daugavpilī, jo tur notiks 2019.gada Daugavpils čempionāts – Latgales Kauss klasiskajā spiešanā guļus. Tas būs Latvijas Kausa 17.posms. Sacensības tiks aizvadītas vairākās svaru un vecuma grupās – tiksies gan veterāni, gan jaunieši, gan juniori, vīri pašos spēka gados un, protams, dāmas.

Sacensības notiks 26.oktobrī, Raiņa iela 30, Daugavpils 3.vidusskolas sporta zālē. Sacensību organizatori norāda, ka no pulksten 10.00 līdz 11.30 notiks dalībnieku svēršanās, savukārt pulksten 12.00 – sacensību sākums. Komandu un individuālie pieteikumi sacensībām notiek līdz 22.oktobrim interneta vietnē “piedalies.sp.lv”. Sporta pasākums garantē sportisku konkurenci ikvienam atlētam, kas vēlas apliecināt savus spēkus sportiskā gaisotnē. Un šī būs lieliska iespēja parādīt sevi mājiniekiem, daugavpiliešiem! Aicināti arī līdzjutēji!

Sacensību mērķis ir regulāri rīkot Latgales un Daugavpils pilsētas atklātos amatieru čempionātus svara stieņa spiešanā guļus, uzaicinot Latvijas tautas atlētus, ieinteresēt jauniešus, juniorus, veterānus, sievietes un vīriešus, kuri trenējas veselības uzlabošanas nolūkā, sākt regulāri piedalīties tautas klases sacensībās, radīt sportistiem iesācējiem impulsu turpmākiem treniņiem, kā arī dot iespēju izcīnīt medaļas un kausus, un, protams, piesaistīt Latgales reģiona jauniešus dalībai spēka sporta veidos.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga Federācija sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Sporta pārvaldi un Daugavpils pauerliftinga sporta klubu.

Sacensības atbalsta: interneta veikals sp.lv., pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija, kā arī Daugavpils pilsētas dome.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Daugavpils Pilsēta

    Sacensību arhīvs