Sacensības2019. gada Ķekavas novada čempionāts vilkmē, LK 11. posms

2019. gada Ķekavas novada čempionāts vilkmē, LK 11. posms

2019. gada Ķekavas novada čempionāts vilkmē, LK 11. posms

LK
Latvijas kauss
DL
Vilkme
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Didzis Lapiņš, 26432026,
Sacensību apraksts

Ir pagājis gads, un atkal ciemos spēka sporta atlētus aicina Ķekava. 27.jūlijā visi sporta interesenti ir aicināti doties uz Ķekavu, jo tur notiks Ķekavas novada čempionāts svaru stieņa vilkmē no zemes. Tas būs Latvijas Kausa 11. posms.

Ķekavas novada čempionāts notiek kopš 2010.gada.

 

Šīs sacensības ir unikālas, jo notiek reizi gadā. Tās norisinās vienā spēka trīscīņas kustībā – svaru stieņa vilkmē no zemes. Sportisti var izvēlēties startēt individuāli un/vai pārī ar vēl kādu sportistu, kas savukārt sacensību atmosfēru padara vēl “karstāku”! Spēka sacensībās aicināti piedalīties gan Ķekavas novada sportisti, gan arī gaidīti sportisti no citu novadu sporta klubiem. Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 23.jūlijam vietnē www.piedalies.lv. Tāpat gaidīti tiek arī līdzjutēji. Ieeja sacensībās – par brīvu.

 

Sacensības norisināsies laukumā pie Ķekavas Sporta nama, Ķekavas novada “Bultas”. No pulksten 10.00 līdz 11.30 paredzēta dalībnieku svēršanās, no pulksten 11.30 līdz 12.00 – tehniskais pārtraukums, bet sacensību sākums pulksten 12.00. Sacensības notiks sekojošās svara kategorijās: Vīriešiem (OPEN): -59,0 kg; -66,0 kg; -74,0 kg -83,0 kg; -93,0 kg; -105,0 kg; 120,0 kg; 120,0+ kg; Sievietēm (Open), Jauniešiem, Junioriem un Veterāniem vīriem V40, V50, V60: viena kategorija, kur uzvarētāju nosaka pēc Vilksa punktiem; Pāru vilkmē sacentīsies piecās svaru kategorijās – līdz 132 kg, līdz 166 kg, līdz 210, līdz 240kg, virs 240 kg. (abu dalībnieku svara summa – nav dzimuma ierobežojumu).

Sacensību mērķis ir spēka sporta veidu popularizācija Latvijā, vilkmes un pauerliftinga popularizācija Ķekavas novada iedzīvotāju un viesu vidū, masveidīguma un jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm, kā arī lietderīga brīvā laika pavadīšanas veicināšana.

 

Sacensības organizē biedrība “Latvijas Pauerliftinga Federācija” sadarbībā ar Ķekavas novada domi un biedrību „Spēka Pasaule”. Pasākumu finansē Ķekavas novada dome, pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija, sacensības atbalsta “Pellija”, interneta veikals: http://veikals.sp.lv.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Ķekavas Novads

    Sacensību arhīvs