Sacensības2019. gada Lāčplēša Kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu, Latvijas Kausa 18. posms

2019. gada Lāčplēša Kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu, Latvijas Kausa 18. posms

2019. gada Lāčplēša Kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu, Latvijas Kausa 18. posms

LK
Latvijas kauss
BPR
Spiešana guļus (reizes)
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Arnis Rukmanis, 28755557, lpf@sp.lv
Sacensību apraksts

Ir klāt 2019.gada Lāčplēša Kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Tas būs Latvijas Kausa 18.posms. Sacensības notiks Lāčplēša dienas priekšvakarā – 9.novembrī.

Sacensības norisināsies sporta klubā “Panatta”, Rīgā, Mūkusalas ielā 72. Dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 10.00 līdz 11.30 notiks reģistrācija un svēršanās, savukārt pulksten 12.00 – sacensību sākums. Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 6.novembrim vietnē piedalies.lv. Sacensību nolikums pieejams Latvijas Pauerliftinga federācijas mājaslapā.

Šajās sacensībās sportisti pārbaudīs savu spēka izturību, spiežot svara stieni pēc iespējas vairāk reižu. Stieņa smagumu nosaka katra dalībnieka svēršanās laikā uzrādītais personīgais svars, kas tiks noapaļots līdz 500 g uz augšu, vai uz leju līdz apaļiem kilogramiem. Piemēram, svēršanās 80,1kg, tātad uz stieņa 80kg, svēršanās 80,6 kg, līdz ar to uz stieņa 81kg. Savukārt sievietēm uz svaru stieņa tiek uzlikta puse no personīgā svara. Lai tiktu ieskaitīta uzspiestā svaru stieņa reize, svarīga ir katras kustības precīza izpilde.

Kā vienmēr gaidīti ir arī līdzjutēji! Ieeja sacensībās – par brīvu!

Sacensību mērķis ir svaru stieņa spiešanas guļus kā spēka trīscīņas disciplīnas popularizācija Latvijā, spēka vingrinājumu popularizācija Latvijā, Lāčplēša Kausa ieguvēju noskaidrošana, veselīga dzīvesveida popularizēšana

Sacensības organizē biedrība „Spēka Pasaule” sadarbībā ar sporta klubu “Panatta” un Latvijas Pauerliftinga federāciju.

Sacensības atbalsta: interneta veikals sp.lv.. Pasākumu līdzfinansē Izglītības un Izglītības un zinātnes ministrija, sporta klubs “Panatta”.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs