Sacensības2019. gada Latvijas atklātais čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

2019. gada Latvijas atklātais čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

2019. gada Latvijas atklātais čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
BP
Spiešana guļus
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Edmunds Jansons, 22366110,
Sacensību apraksts

Tā kā pauerliftinga sezona tuvojas noslēgumam, tieši tāpēc atlēti14.decembrī ir aicināti parādīt savu spēku Latvijas atklātajā un Jelgavas čempionātā klasiskajā spiešanā guļus. Tas tradicionāli ir viens no lielākajiem spēka sporta notikumiem.

Sacensības notiks Jelgavas Sporta Centrā, Mātera iela 44A, Jelgavā. No pulksten 9.00 līdz 10.30 paredzēta dalībnieku svēršanās (papildu svēršanās laiki tiks publicēti Latvijas Pauerliftinga mājas lapā dienu pēc sākotnējo pieteikumu iesūtīšanas termiņa beigām), savukārt pulksten 11.00 – sacensību sākums. Atbalstīt sacensību dalībniekus ir aicināti arī līdzjutēji. Ieeja sacensību norises vietā ir par brīvu.

Sacensībām var pieteikties līdz 10.decembrim interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. Spēka sporta atlēti jau ir sākuši pieteikt savu dalību Latvijas čempionātā. Sportistiem būs iespēja cīnīties par jauniem Latvijas rekordiem un godalgotām medaļām.

Sacensību mērķis ir svaru stieņa spiešanas guļus kā spēka trīscīņas disciplīnas popularizācija Latvijā, Latvijas 2019. gada čempionu noskaidrošana abu dzimumu jauniešu, junioru, veterānu, vīriešu un sieviešu grupās, veselīga dzīvesveida popularizēšana, jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm, federācijas rīkoto sporta aktivitāšu dažādošana, federācijas izlases sastādīšana startiem 2020.gada Eiropas un Pasaules čempionātos, saskaņā ar nolikumu „Par sportistu dalību starptautiskajās sacensībās”.

Pasākuma laikā paredzēta arī sporta meistaru sertifikātu izsniegšana, valsts prēmiju izsniegšana par sasniegumiem sportā, Latvijas kausa ieguvēju apbalvošana.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule”.

Sacensības atbalsta interneta veikals sp.lv., Jelgavas pašvaldība, sporta klubs “Apolons”, “Viesulis plus”, pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Jelgavas Pilsēta

    Sacensību arhīvs