Sacensības2019. gada Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā OPEN grupā

2019. gada Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā OPEN grupā

2019. gada Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā OPEN grupā

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
PL
Spēka trīscīņa
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Didzis Bērziņš, 26589508,
Sacensību apraksts

Strauji tuvojas 16.novembris, kad spēka sporta pasaulē notiks Latvijas mēroga sacensības - 2019.gada Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā OPEN grupā.

Latvijas Pauerliftinga federācija ikvienu – atlētus, līdzjutējus, domu biedrus, sporta entuziastus uz Latvijas čempionātu klasiskajā spēka trīscīņā, kas notiks Koknesē, Parka ielā 27a, Kokneses sporta centrā.

Latvijas čempionāts notiks trīs disciplīnās - pietupienā ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes. Kā ierasts, tad arī šogad, sacensības solās būt spraigas un jaudīgas cīņā par jauniem Latvijas rekordiem.

Latvijas Pauerliftinga federācija sportistiem atgādina, ka čempionātam jāpiesakās līdz 12.novembrim, un pieteikt savu dalību var interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka svēršanās notiks no pulksten 9.00 līdz 10.30. Savukārt sacensību sākums – pulksten 11.00.

Sacensību mērķis ir spēka trīscīņas popularizācija Latvijā; Latvijas 2019. gada čempionu noskaidrošana open vīriešu un open sieviešu grupās, veselīga dzīvesveida popularizēšana, jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm, federācijas rīkoto sporta aktivitāšu dažādošana, federācijas izlases sastādīšana startiem 2020. gada Eiropas un Pasaules čempionātos, saskaņā ar nolikumu „Par sportistu dalību starptautiskajās sacensībās”.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar Kokneses Novada domi, Kokneses sporta centru un Biedrību „Spēka Pasaule”.

Pasākumu finansē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija. Sacensības atbalsta Kokneses Novada dome.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs