Sacensības2019. gada Lido Kauss – Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu

2019. gada Lido Kauss – Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu

2019. gada Lido Kauss – Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu

Sacensībās tiks reģistrēti LR rekordi
Latvijas čempionāts
BPR
Spiešana guļus (reizes)
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Arnis Rukmanis, 28755557, lpf@sp.lv
Sacensību apraksts

Vasara pauerliftinga kalendārā sāksies ar Latvijas čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. 1.jūnijā sacensības, kuras pazīstam kā “Lido Kauss”, norisināsies A/C “LIDO” atrakciju parka estrādē (Rīga, Krasta iela 76). Sacensību sākums plkst. 11.30. Komandu pieteikumi izdarāmi līdz 28. maijam.

Kopš Latvijas Pauerliftinga federācijas sacensību kalendārā ir iekļauta svaru stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu, sportisti ik gadu izrāda lielu interesi par šādu iespēju mēroties spēkiem.Spēka izturība ir svarīga šajā disciplīnā, jo svaru stienis netiek noslogots ar ripu daudzumu, bet gan sportistiem noteikts svars jāuzspiež vairākas reizes pēc kārtas. Stieņa smagums vīriešiem ir sava personīgā svara apmērā, bet sievietēm - puse no sava svara. Sacensības notiek jauniešu, junioru, vīru, senioru un sieviešu, kuras spēj uzrādīt ļoti augstvērtīgus rezultātus, konkurencē dažādās svara kategorijās.

Sacensības vēl spraigākas padarīs sportistu cīņa par jauniem Latvijas rekordiem. Sportisti ir aicināti piedalīties sacensībās, lai pārspētu ne tikai paši savus personīgos rekordus, bet uzstādītu jaunus Latvijas rekordus. Līdz šim sportistu visapmeklētākās sacensības bija 2013. gadā. Toreiz sacensības pulcēja 193 atlētus no 38 komandām.

Sacensību mērķis ir spēka vingrinājumu popularizācija Latvijā, Latvijas Čempionāta uzvarētāju noskaidrošana, LIDO kausa ieguvēju noskaidrošana, Baltijas kausa ieguvēju noskaidrošana, Latvijas rekordu reģistrācija.

Detalizētāks sacensību apraksts pieejams Latvijas Pauerliftinga mājas lapā.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule” un biedrību „Arkan Sport”. Sacensības atbalsta Rīgas dome, sporta klubs “Arkan”, Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas armijas veterānu asociācija, biedrība “Par sportisku sabiedrību”, un interneta veikals http://veikals.sp.lv/

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Live Rīga
Sporta klubs Arkan
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Rīgas Pilsēta

    Sacensību arhīvs