Sacensības2019. gada Līvānu Novada Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

2019. gada Līvānu Novada Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

2019. gada Līvānu Novada Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārīte Vilcāne, 29537229, marite.vilcane@livani.lv
Sacensību apraksts

Latvijas Pauerliftinga federācija arī šogad ielūdz tevi uz Līvānu novada čempionātu klasiskajā spiešanā guļus bez ekipējuma, kas notiks 9.martā Līvānu 1.vidusskolas sporta zālē. Tas būs Latvijas kausa 4.posms.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 9.30 līdz 11.00 notiks svēršanās, no pulksten 11.00 līdz 11.30 - tehniskais pārtraukums, starts sacensību sākumam tiks dots pulksten 11.30.
Ierasts, ka sacensībās Līvānos pulcējas prāvs skaits atlētu, kuri vēlas apliecināt savus spēkus. Pagājušajā gadā 17 komandu konkurencē uzvaru izdevās izcīnīt Aizkraukles SC, 2.vietā – “Gulbenes K.S.P.”, 3.vietā – Līvāni. Kuri šogad būs visspēcīgākie?
Atgādinām, ka sacensību nolikums pieejams federācijas mājas lapā. Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 6.martam sistēmā http://piedalies.sp.lv. Pieteikšanās jau ir sākusies!

Sacensību mērķis ir spēka sporta veidu popularizācija Latvijā, Līvānu novada čempionu spiešanā guļus noskaidrošana, veselīga dzīvesveida popularizēšana Līvānu novadā, masveidīguma un jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm.

Sacensības organizē JIC "Kvartāls" sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Līvānu novada dome, SIA Zelta zeme, Līvānu 1.vsk., veikals "sp.lv", sacensības līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Līvānu Novads

    Sacensību arhīvs