Sacensības2019. gada Rēzeknes pilsētas čempionāts spiešanā guļus, Latvijas Kausa 14. posms

2019. gada Rēzeknes pilsētas čempionāts spiešanā guļus, Latvijas Kausa 14. posms

2019. gada Rēzeknes pilsētas čempionāts spiešanā guļus, Latvijas Kausa 14. posms

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Arnis Rukmanis, 28755557, lpf@sp.lv
Sacensību apraksts

28.septembrī norisināsies tradicionālais Latgales Kauss - Rēzeknes pilsētas atklātais čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas būs Latvijas Kausa 14.posms. Šogad Latgales kausa sacensībām aprit jau 13 gadi, jo Latgales Kausa sacensības svaru stieņa spiešanā guļus Rēzeknē pirmo reizi notika 2006. gadā. Gadu gaitā Latgales Kauss ir iemantojis popularitāti sportistu vidū. Katru gadu sacensības pulcē vairākus desmitus sportistus no dažādām sporta komandām un pilsētām.

Sacensības notiks Rēzeknē, Pulkveža Brieža ielā 29/31, Rēzeknes 2.vidusskolas sporta zālē. No pulksten 10.00 līdz 11.30 paredzēta dalībnieku svēršanās, no pulksten 11.30 līdz 12.00 - tiesnešu un komandu pārstāvju sanāksme, savukārt pulksten 12.00 - sacensību sākums.

Lai atbalstītu savējos, aicināti arī līdzjutēji. Ieeja sacensībās ir par brīvu.

Čempionātā aicināti piedalīties sportisti no citiem Latvijas novadiem, piesakoties interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. līdz 25.septembrim. Detalizētāka informācija par sacensību norisi, nolikumi ir pieejami Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā http://www.powerliftings.lv/ .

Sacensību mērķis ir ieinteresēt jauniešus, juniorus, veterānus, sievietes un vīriešus, kuri trenējas veselības uzlabošanas nolūkā, sākt regulāri piedalīties tautas klases sacensībās, kā arī radīt sportistiem iesācējiem impulsu turpmākiem treniņiem un dot iespēju izcīnīt medaļas un kausus, un, protams, piesaistīt Latgales reģiona jauniešus dalībai spēka sporta veidos.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga Federācija sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldi. Pasākumu līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija. Sacensības atbalsta veikals sp.lv., Rēzeknes pilsēta.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Valsts Sportam
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Rēzeknes Pilsēta

    Sacensību arhīvs