SacensībasĀdažu Novada čempionāts spēka divcīņā (spiešana guļus un vilkme) (LK14)

Ādažu Novada čempionāts spēka divcīņā (spiešana guļus un vilkme) (LK14)

Ādažu Novada čempionāts spēka divcīņā (spiešana guļus un vilkme) (LK14)

LK
Latvijas kauss
P&P
Spiešana Guļus un Vilkme

NOLIKUMS

2015. gadā šīs sacensības pierādīja, ka spēka divcīņa var īzvērsties par ļoti sīvu konkurenci un interesantām sacensībām, kurām bija ļoti liela nozīme Latvijas Kausa komandu izkārtojumā. Vai šogad arī tieši šīs sacensības, vienas no 3 Rīgas Reģiona sacensībām - liks pārkārtoties kausa pirmajam trijniekam.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Artūrs Kārkliņš, 20220799, adazi@sp.lv
Sacensību apraksts

Šī gada rudens pauerliftinga sezonu iesāks Ādažu novada čempionāts spēka divcīņā, kas notiks 10. septembrī laukumā pie Ādažu sporta centra Gaujas ielā 30. Sacensībās aicināti piedalīties citu novadu sportisti, un tām var pieteikties līdz 8. septembrim iekš http://piedalies.sp.lv/

Ādažu novada čempionātam šogad aprit trīs gadi. Tās ir vienīgās sacensības Latvijas Pauerliftinga federācijas kalendārā, kuras notiek gan svaru stieņa spiešanā guļus, gan svaru stieņa vilkmē no zemes. Sportisti šajās sacensībās vēl pēdējo reizi cīnīsies par Rīgas Reģiona Kausu, kā arī sporta komandas turpinās krāt punktus Latvijas Kausa vērtējumā. Šobrīd gan Rīgas Kausa, gan Latvijas Kausa vērtējumā spēcīgākā komanda ir „Gulbenes K.S.P.”.  Pagājušajā gadā par Rīgas Kausa titula ieguvējiem kļuva Gulbenes novada Līgo pagasta sportisti no komanda „L.S.K”, taču Latvijas vērtējumā „Madona SCK”.

No plkst. 8.30 līdz plkst. 10.30 notiks dalībnieku svēršanās, bet plkst. 11.00 sacensību sākums. Sacensību mērķis ir veselīga dzīvesveida un spēka divcīņas popularizēšana Latvijā, kā arī aicināt pauerliftinga iesācējus piedalīties Latvijas Pauerliftinga federācijas rīkotajās sporta aktivitātēs.

Ādažu novada čempionātu spēka divcīņā organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule”, Ādažu sporta centru un Ādažu novada domi. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, SIA „Z Truck”, SIA Orange Truck Service, LIVE RĪGA un interneta veikals veikals.sp.lv.

Atbalstītāji
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Live Rīga
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Ādažu Novads

    Sacensību arhīvs