SacensībasAizkraukles Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK8-SG5)

Aizkraukles Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK8-SG5)

Aizkraukles Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK8-SG5)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

2017. gada Aizkraukles Novadā norisināsies Aizkraukles Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus. LPF galvenais treneris Jurijs Ivaņušins ielūdz uz čempionātu vienā no senākajām Latvijas pilsētām!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Jurijs Ivaņušīns, +371 26498981, ivanusins@sp.lv
Sacensību apraksts

Atlētus un viņu līdzjutējus tāpat kā pērn ļoti kuplā pulkā ciemos aicina Aizkraukle, jo tur norisināsies Aizkraukles novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus. Tas būs 2017.gada  Latvijas kausa 8.posms un spiešanas guļus kausa 5.posms. Vai vietējie šogad spēs triumfēt tāpat kā pērn, vai viņi būs visspēcīgākie, noskaidrosim jau 6.maijā.

Sportistiem jāņem vērā, ka sacensības notiks Aizkraukles sporta hallē, Lāčplēša ielā 21.

No pulksten 9.30 līdz 11.00 paredzēta  dalībnieku svēršanās (pa svaru kategorijām pieaugošā kārtībā - sievietes, seniori, jaunieši, juniori, OPEN). Savukārt sacensību sākums pulksten 11.30. Sacensībām pieteikties var mājas lapā “piedalies.sp.lv”.

Sacensību mērķis ir noskaidrot Aizkraukles novada čempionu spiešanā guļus, veselīga dzīvesveida popularizēšana, kā arī jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka Pasaule” un Aizkraukles novada domi. Sacensības atbalsta interneta veikals.sp.lv, Aizkraukles novada dome. Pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Aizkraukles Novads

    Sacensību arhīvs