SacensībasAizputes Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, LK7

Aizputes Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma,  LK7

Aizputes Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, LK7

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Laiks Kurzemniekiem sākt gatavoties lielai cīņai Aizputē! Viens no Latvijas un Eiropas spēcīgākajiem spiedējiem Māris Juzups Tevi ielūdz uz draudzīgu paspēkošanos jau 7. Latvijas Kausa posmā, 21. aprīlī.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Arnis Rukmanis, 28755557, lpf@sp.lv
Sacensību apraksts

21.aprīlī tiks noskaidroti stiprākie spiedēji, jo šajā dienā notiks Aizputes novada čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas būs Latvijas kausa VII posms. Sacensības, kā vienmēr, solās būt aizraujošas, un konkurence sīva.

Sacensību vieta -  Aizputes sporta halle, Ziedu iela 7. No pulksten 10.00 līdz 11.30 paredzēta dalībnieku svēršanās, no pulksten 11.30 līdz 12.00 – tehniskais pārtraukums, savukārt pulksten 12.00 – sacensību sākums.

Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 17.aprīlim sistēmā “http://piedalies.sp.lv.” Gaidīti kā vienmēr tiek arī līdzjutēji! Ieeja – brīva. Bet ja gadījumā netiec uz sacensībām, nebēdā, jo tās tiks translētas tiešraidē lapā http://www.powerliftings.lv.

Sacensību mērķis ir Aizputes novada čempionu spiešanā guļus noskaidrošana, veselīga dzīvesveida popularizēšana Aizputes novadā, masveidīguma un jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm, kā arī, protams, lietderīga brīvā laika pavadīšana.

Sacensības organizē Aizputes novada dome sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga Federāciju un biedrību “Spēka Pasaule”. Sacensības atbalsta: interneta veikals. sp.lv., “Elpa”, Aizputes novada dome. Sacensības līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un kultūras ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs