SacensībasAlūksnes Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK16)

Alūksnes Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK16)

Alūksnes Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK16)

LK
Latvijas kauss

NOLIKUMS

Klasiskā spiešana guļus ir ar šo gadu ieguvusi jaunu Pasaules Čempionātu, līdz ar to - aktualizējas jautājums - kas būs Latvijas Izlasē tieši šajā sporta veidā. Latvieši Alūksnē jau kopš 2001. gada spiež uz lēnām virzas uz lielākiem un lielākiem rezultātu augstumiem. 2016. gadā, jau 11. reizi norisināsies par stabilu vērtību palikušaias Alūksnes Novada čempionāts.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Iveta Brikmane, 29883361, aluksne@sp.lv
Sacensību apraksts

Šo sestdien, 8. oktobrī, plkst. 11.00 Alūksnē, Pils ielā 21a, notiks Alūksnes novada atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Šogad sacensībām paliek jau 11 gadi kopš Alūksnē pulcējas un sacenšas sportisti no visas Latvijas.

Sacensībās gaidīti ir sportisti arī no kaimiņu un tālākiem novadiem, lai kopā sportiskā noskaņā pavadītu šo brīvdienu. Lai piedalītos sacensībās, nepieciešams pieteikt savu dalību līdz 6. oktobrim. To var ērti izdarīt: http://piedalies.sp.lv/ Sacensību organizatori atgādina, ka no plkst. 9.30 līdz 10.30 notiks dalībnieku svēršanās, lai noteiktu svara kategoriju, kurā sportisti sacentīsies. Alūksnes novada atklātais čempionāts notiks sešās grupās: sievietes, jaunieši (līdz 18 gadiem), juniori (līdz 23 gadiem), vīri (no 24 līdz 39 gadiem), seniori 1 ( virs 40 gadiem) un seniori 2 (virs 50 gadiem) vecuma grupās. Sacensības vienlaikus būs gan Latvijas Kausa izcīņas 16. posms, gan Vidzemes Reģiona Kausa 8. posms.

Alūksnes novada čempionāts ir nozīmīgs, jo šogad pirmo reizi notika Pasaules čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Čempionāts norisinājās Dienvidāfrikas Republikā no 15. līdz 21. maijam. Līdz ar jauno iespēju sportistiem sacensties Pasaules mērogā tieši šajā sporta veidā arī Latvijai ir jāveido sava sportistu izlase. Alūksnē sportistu vidū svaru stieņa spiešana guļus bez ekipējuma ir pazīstama jau vairākus gadus. Sportisti cītīgi trenējās, lai sacenstos pašmāju sacensībās, gan arī lai piedalītos Latvijas mēroga čempionātos. Jau 10. decembrī Jelgavā notiks Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma, kur tiks veikta sportistu atlase nākamā gada starptautiskajām sacensībām. Sacensības Alūksnē būs lieliska iespēja sportistiem pārbaudīt savu spēku, iepazīties ar konkurentiem, kā arī uzklausīt tiesnešu ieteikumus un sagatavoties Latvijas čempionātam.

Alūksnes novada čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma organizē biedrība „Spēka Pasaule” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība” un interneta veikals veikals.sp.lv/.

Atbalstītāji
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Latvijas Augstskolu Sporta Savienība
Alūksnes Novads

    Sacensību arhīvs