SacensībasAlūksnes Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, 16. Latvijas Kausa posms

Alūksnes Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, 16. Latvijas Kausa posms

Alūksnes Novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, 16. Latvijas Kausa posms

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Laiks sacensties Alūksnē! 2017. gada viens no nozīmīgākajiem Latvijas Kausa spiešanā guļus posmiem gaidīs dalībniekus 2017. gada 14. oktobrī! Laiks cīnīties un pierādīt sevi sacensībās, kuras ir lieliskas savu sacensību gaitu iesākšanai!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Iveta Brikmane, 29883361, aluksne@sp.lv
Sacensību apraksts

Šogad Alūksnes novada atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā bez ekipējuma svin jau 12.dzimšanas dienu. Ikgadējās sacensības notiks 14.oktobrī Alūksnes sporta kluba „Spēka Pasaule” telpās, Pils ielā 21a. Līdz 12.oktobrim turpinās pieteikšanās čempionātam interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/.

Sportisti no visas Latvijas tiek aicināti piedalīties šajās sacensībās, un jau laikus pieteikt savu dalību, un gatavoties sacensībām. Kā vienmēr gaidīti arī līdzjutēji! Ieeja – brīva. Sacensību organizatori atgādina, ka no pulksten 9.30 līdz 10.30 notiks dalībnieku svēršanās, no pulksten 10.30 līdz 11.00 – tiesnešu un komandu pārstāvju sanāksme. Savukārt sacensību sākums – pulksten 11.15.

Sacensības vienlaikus būs gan Latvijas Kausa izcīņas 16.posms, gan spiešanas guļus kausa 10.posms. Detalizētāka informācija par sacensību norisi, nolikums un citi noderīgi dokumenti ir pieejami Latvijas Pauerliftinga federācijas mājas lapā http://www.powerliftings.lv/. Ik gadu uz Alūksni par medaļām cīnīties brauc sportisti no dažādām Latvijas komandām. Pagājušā gada Alūksnes novada čempionātā spēcīgākā bija “Rembate/Legacy”, aiz sevis atstājot Gulbenes KSP, savukārt mājinieki alūksnieši komandu vērtējumā pērn izcīnīja 3.vietu. Vai mājiniekiem šogad izdosies triumfēt, to uzzināsim jau 14.oktobrī!

Alūksnes novada čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma organizē biedrība „Spēka Pasaule” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, interneta veikals veikals.sp.lv/.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Alūksnes Novads

    Sacensību arhīvs