SacensībasApes novada 2019. gada atklātais čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus

Apes novada 2019. gada atklātais čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus

Apes novada 2019. gada atklātais čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus

Novada čempionāts
BP
Spiešana guļus
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Juris Ozoliņš, 26165824,
Sacensību apraksts

Apes novada atklātais čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus notiks 16.martā pulksten 11.00 Apes sporta kompleksa lielajā zālē, Apē, Pasta ielā - 26. Dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 9.00 līdz 10.50 notiks dalībnieku svēršanās.

Lai sacensībās parādītu savu spēku svaru stieņa spiešanā guļus, atlētiem vispirms jāpiesaka sava dalība interneta vietnē http://piedalies.sp.lv. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 16.martam. Sacensību nolikums pieejams Latvijas Pauerliftinga federācijas mājaslapā. Sacensībās atļauts piedalīties Apes, Alūksnes un citu novadu abu dzimumu ieinteresētajiem un viesiem, kas sasnieguši 14 gadu vecumu. Pērn komandu vērtējumā mājinieki, Ape, izcīnīja 4.vietu. Vai arī šogad uzvaras trofeju viņi atdos citai komandai? Tā kā arī pauerliftinga sacensībās sportistiem nepieciešams līdzjutēju atbalsts un uzmundrinājums, tāpēc nebūsim vienaldzīgi un atbalstīsim savējos! Ieeja sacensībās ir par brīvu. Ikviens tiek gaidīts ciemos!

Apes novada čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus notiek jau astoto reizi. Tā mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu Apes novadā un Latvijā, potenciālo dalībnieku piesaistīšana regulāriem treniņiem, labāko  atlētu noskaidrošana pa svara kategorijām, kā arī jauno atlētu no Apes novada piesaistīšana.

Sacensības organizē Apes novada dome sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga Federāciju. Sacensības atbalsta: interneta veikals:http://veikals.sp.lv. Pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Apes Pilsēta

    Sacensību arhīvs