SacensībasBauskas Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

Bauskas Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

Bauskas Novada čempionāts klasiskajā spiešanā guļus

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Laiks sākt 2018. gadu pareizi - Latvijas Kauss iesākās Bauskā! Tradicionālais Latvijas Kausa posms ir pulcējis arī vairāk kā 100 dalībnieku! Vai Latvijas 100 tajā gadā izdosies to atkārtot?

Sacensības beigušās
Sacensību apraksts

Jau pavisam drīz Latvijas Pauerliftinga Federācija uzsāks jauno sezonu, un sportisks gars, kā vienmēr, tiks nodrošināts visu gadu! Un tieši tāpat kā pērn spēka sporta atlēti uz pirmajām šīgada sacensībām pulcēsies Bauskā, jo tieši tur norisināsies Bauskas novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma. Tas būs I Latvijas kausa posms, kā arī Zemgales reģiona posms.

Sacensības notiks 3. februārī, Codes Pamatskolas sporta zāle ("Virsaiši", Codes Pagasts, Bauskas novads). No pulksten 9.30. līdz 11.00 paredzēta dalībnieku svēršanās (pa svaru kategorijām pieaugošā kārtībā - sievietes, seniori, jaunieši, juniori, OPEN), savukārt sacensību sākums – pulksten 11.30. Dalību čempionātā var pieteikt interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/ līdz 31.janvārim.

Pērn šajās sacensībās savu spēku demonstrēja vairāk nekā 100 atlēti, kuri bija ieradušies no dažādām Latvijas vietām, un savu uzvaras gājienu sāka komandas “Rembates” atlēti. Kā būs šogad?

Sacensību mērķis ir radīt impulsu jaunajiem atlētiem turpmākajiem treniņiem un pievērst uzmanību veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka pauerliftinga sacensības ir tautas sporta veids, kuram pievērsties var ikviens sportot gribētājs neatkarīgi no iepriekšējiem sasniegumiem. Kā vienmēr gaidīti arī līdzjutēji. Ieeja sacensībās – par brīvu.

Šogad jāņem vērā, ka komandu vērtējumā tiek vērtēti kopā 10 labākie rezultāti, kurus veido vismaz 2 jaunieši, vismaz 2 juniori un 6 sportisti no jebkuras grupas. Jebkurā grupā var startēt neierobežots skaits dalībnieku.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību “Spēka Pasaule” un Bauskas novada domi. Sacensības atbalsta interneta veikals: http://veikals.sp.lv, Bauskas novada dome, pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un Zinātnes ministrija.

Atbalstītāji
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Bauskas Novads

    Sacensību arhīvs