BUJ

Jebkādu ar sistēmas lietošanu saistīto neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstiet piedalies@sp.lv, centīsimies Jums palīdzēt 24 stundu laikā.

1. Esmu pazaudējis paroli? -  Lai atjaunotu paroli, lūdzu, ejiet šeit.

2. Vai iespējams pieteikties sacensībām pēc pieteikšanās termiņa beigām? – Jā iespējams, bet Jums būs jāmaksā paaugstināta dalības maksa saskaņā ar sacensību nolikumu.

3. Vai iespējams piedalīties sacensībās bez pieteikšanās? – Jā iespējams, bet Jums būs jāmaksā sacensību vietā paaugstināta dalības maksa saskaņā ar sacensību nolikumu.

4. Vai man tiks atgriezta samaksātā dalības nauda, ja es sacensībās neieradīšos? – Nē netiks, jo sacensību organizatori plāno sacensību norises procesus saskaņā ar pieteikto dalībnieku skaitu.

5. Kas notiks, ja es, neierašanās gadījumā, neatsaukšu savu dalībnieka pieteikumu? – Tādā gadījumā no Jums nākamajās sacensībās tiks iekasēta dalības nauda arī par neapmeklētājam sacensībām (ja maksājumu bija paredzēts veikt uz vietas).

6. Ja man nav 18 gadu un nav līdzi ārsta atļaujas startēt, vai vecāku apliecinājuma par atbildības uzņemšanos, es tikšu pielaists sacensībām? – Nē netiksiet, jo to aizliedz Valsts likumdošana. Vecāku apliecinājuma veidlapu varat izprintēt šeit

7. Ja man nav līdzi ārsta atļaujas startēt vai es tikšu pielaists sacensībām? – Šajā gadījumā Jūs varat tikt pielaists sacensībām tikai parakstot apliecinājuma veidlapu par atbildības uzņemšanos par savu veselības stāvokli. Veidlapu varat izprintēt šeit.

8. Kādās sacensībās ir jāmaksā par licenci? – Licence nepieciešama dalībai tikai Latvijas čempionātos. Bet Jums netiks reģistrēti rekordi, piešķirtas kvalifikācijas normas, ja nebūsiet licencēts LPF sportists.

9. Vai es tikšu pielaists sacensībām, ja nokavēšu svēršanas laiku? – Nē, diemžēl netiksiet pielaists sacensībām. Bet varēsiet bez ierobežojumiem tās skatīties.

10. Saskaņā ar kādu dokumentu norisinās sacensības? – Sacensības norisinās saskaņā ar sacensību nolikumu.

11. Saskaņā ar kādiem noteikumiem norisinās sacensības? – Sacensības pauerliftingā norisinās tikai un vienīgi saskaņā ar IPF (Starptautiskā pauerliftinga federācija) noteikumiem, kas ir vienīgā starptautiski atzītā spēka trīscīņas federācija.

12. Vai man tiks saglabātas balvas, ja es neieradīšos uz apbalvošanas ceremoniju? – Nē, sacensību balvas ir jāsaņem sportistam personīgi un pēc sacensību noslēguma tās netiek saglabātas.

13. Kur var iepazīties ar sacensību kārtību? – Ja sacensību kārtība nav publicēta sacensību nolikumā, tā tiks izziņota uz vietas sacensībās no sacensību sekretāra puses