Dalībnieku saraksts

Vidzemes Čempionāts Klasiskās Sacensības - Latvijas Kausa 6 posms

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -74kg 2018-04-02 Nikita Grigorjevs Sporta klubs F1
Open -74kg 2018-04-05 Mārcis Lagzdiņš -individuāli-
Open -74kg 2018-04-09 Krists Krēsliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -74kg 2018-04-10 Toms Freijs Talsu Spēka Atlēti
Open -74kg 2018-04-10 Guntars Zariņs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2018-04-06 Henrik Berning Sporta klubs F1
Open -83kg 2018-04-09 Mairis Kļava Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Open -83kg 2018-04-10 Arvis Mierkalns Talsu Spēka Atlēti
Open -83kg 2018-04-10 Jānis Ozoliņš Gulbenes KSP sporta klubs
Open -93kg 2018-04-09 Aleksandrs Jasinskis -individuāli-
Open -93kg 2018-04-10 Jānis Langzams Talsu Spēka Atlēti
Open -93kg 2018-04-10 Dmitrijs Vasins -individuāli-
Open -105kg 2018-04-02 Dāniels Mickēvičs -individuāli-
Open -105kg 2018-04-10 Aigars Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Open -105kg 2018-04-10 Reinis Kaspars RTU Sports
Open -105kg 2018-04-10 Jānis Kalnenieks RTU Sports
Open +105 2018-04-10 Uģis Rude Talsu Spēka Atlēti
Sievietes -52kg 2018-04-09 Marika Žarkova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -52kg 2018-04-10 Endija Alksne Talsu Spēka Atlēti
Sievietes -57kg 2018-04-10 Svetlana Dobrjakova -individuāli-
Sievietes -57kg 2018-04-10 Stefānija Dolgā Latvijas Sporta Pedagoģijas Akadēmija
Sievietes -57kg 2018-04-10 Elīna Liepiņa Viesītes SK
Sievietes -63kg 2018-04-09 Elīna Ceriņa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -63kg 2018-04-10 Lauma Lueta Zeberiņa Talsu Spēka Atlēti
Sievietes -63kg 2018-04-10 Jekaterina Koļcova Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -63kg 2018-04-10 Marina Vīksniņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes +63 2018-04-02 Ieviņa Liģere Jaunpiebalga
Sievietes +63 2018-04-03 Marika Magaziņa Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Sievietes +63 2018-04-09 Juta Gargurne Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes +63 2018-04-09 Līga Gaurilka Bauska
Sievietes +63 2018-04-09 Aija Palma Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Sievietes +63 2018-04-10 Anna Nagle Talsu Spēka Atlēti
Sievietes +63 2018-04-10 Svetlana Liepiņa Viesītes SK
Sievietes +63 2018-04-10 Zane Silmanoviča Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes +63 2018-04-10 Sigita Dzene RTU Sports
Veterāni I (40+) -83kg 2018-04-10 Raitis Vinters Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -83kg 2018-04-10 Māris Orlovs Viesītes SK
Veterāni I (40+) -105kg 2018-03-28 Jurģis Zalāns Sporta klubs F1
Veterāni I (40+) -105kg 2018-04-10 Ēriks Veldre -individuāli-
Veterāni I (40+) +105 2018-04-09 Kaspars Didzis Biedrība "Atlēti", Saldus
Veterāni II (50+) -83kg 2018-04-10 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -105kg 2018-04-09 Aleksandrs Kacēvičs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni III (60+) -66kg 2018-04-09 Juris Bērziņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni III (60+) -66kg 2018-04-10 Ēriks Dumārovs Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni III (60+) -83kg 2018-04-10 Jānis Vanags Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni III (60+) -105kg 2018-04-10 Jānis Pērkons Gulbenes KSP sporta klubs
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ