Dalībnieku saraksts

Madonas novada atklātajam čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (LK10)

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -66kg 2018-06-05 Artūrs Jansons Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -66kg 2018-06-06 Andrejs Šilo Gulbenes KSP sporta klubs
Open -66kg 2018-06-06 Guntars Zariņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -74kg 2018-06-04 Oskars Trops Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -74kg 2018-06-05 Didzis Miķelsons Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -74kg 2018-06-06 Artis Banders Pļaviņas
Open -74kg 2018-06-06 Nauris Bērziņš -individuāli-
Open -83kg 2018-06-04 Mārtiņš Lielups Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2018-06-06 Juris Ručkānovs Bauska
Open -93kg 2018-06-05 Juris Cielavs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -93kg 2018-06-05 Armands Timermanis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -93kg 2018-06-06 Toms Bondars Rīgas Stradiņa Universitāte
Open -93kg 2018-06-06 Mārtiņš Markovs Rīgas Stradiņa Universitāte
Open -93kg 2018-06-06 Māris Barovskis Bauska
Open -105kg 2018-06-05 Sergejs Ambrosovs -individuāli-
Open -105kg 2018-06-06 Oskars Balgalvis Rīgas Stradiņa Universitāte
Open -105kg 2018-06-06 Ādams Kluss Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -105kg 2018-06-06 Rolands Vjaters Pļaviņas
Open -120kg 2018-06-05 Artūrs Sārtaputns A.R Sporta studija
Open -120kg 2018-06-06 Mārtiņš Mellakauls Rīgas Stradiņa Universitāte
Open -120kg 2018-06-06 Jurijs Cibrijs Gulbenes KSP sporta klubs
Open -120kg 2018-06-06 Ainārs Babris Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes -47kg 2018-06-06 Larisa Cīrule Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -52kg 2018-06-05 Linda Bētaka Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -52kg 2018-06-06 Danīna Dace Krūmiņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -57kg 2018-06-04 Elīna Liepiņa Viesītes SK
Sievietes -63kg 2018-06-05 Marina Šarova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -72kg 2018-06-04 Sigita Stuķēna Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes -72kg 2018-06-05 Elīna Cielava Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes -72kg 2018-06-05 Ilze Brice Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -72kg 2018-06-05 Līva Bērziņa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -84kg 2018-06-04 Zane Silmanoviča Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes 84kg+ 2018-06-04 Svetlana Liepiņa Viesītes SK
Sievietes 84kg+ 2018-06-04 Ginta Ezeriņa Rauna
Jaunieši -59kg 2018-06-04 Emīls Orlovs Viesītes SK
Jaunieši -59kg 2018-06-06 Rolands Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -66kg 2018-06-05 Kristaps Pucēvičs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Jaunieši -66kg 2018-06-06 Alans Karuzins Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -74kg 2018-06-06 Emīls Ratnieks Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Jaunieši -74kg 2018-06-06 Gundars Uzuliņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -74kg 2018-06-06 Aleksandrs Krivšovs Bauska
Jaunieši -93kg 2018-06-06 Juris Mauriņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši 105+ 2018-06-06 Sandis Saškovs Bauska
Juniori -66kg 2018-06-04 Aivis Pupausis Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Juniori -66kg 2018-06-05 Egīls Lobuzovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -74kg 2018-06-06 Rūdolfs Vilcāns Bauska
Juniori -83kg 2018-06-05 Edgars Ivanovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -83kg 2018-06-06 Valters Savickis Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori -83kg 2018-06-06 Elvis Cēzars Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Juniori -83kg 2018-06-06 Arvis Burķītis Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Juniori -83kg 2018-06-06 Danils Sergejevs Bauska
Juniori -93kg 2018-06-06 Rolands Kalniņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Juniori -93kg 2018-06-06 Andrius Mažilis Bauska
Juniori +105 2018-06-06 Helvijs Kamšs Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -74kg 2018-06-04 Georgijs Stoļerovs Līvāni
Veterāni I (40+) -74kg 2018-06-05 Guntis Apse Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni I (40+) -74kg 2018-06-06 ROLANDS DEGRO Jēkabpils sporta centrs
Veterāni I (40+) -83kg 2018-06-04 Māris Orlovs Viesītes SK
Veterāni I (40+) -83kg 2018-06-04 Edijs Ezeriņš Rauna
Veterāni I (40+) -83kg 2018-06-06 Armands Naglāzs Bauska
Veterāni I (40+) -93kg 2018-06-05 RAIMONDS GRĪGS Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -93kg 2018-06-05 Ēriks Veldre -individuāli-
Veterāni I (40+) -93kg 2018-06-06 Ēriks Veldre Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -93kg 2018-06-06 Andris Grigarovičs Bauska
Veterāni I (40+) -93kg 2018-06-06 Artūrs Ružs Bauska
Veterāni I (40+) -105kg 2018-06-06 Vladimirs Panomorjovs Bauska
Veterāni I (40+) -105kg 2018-06-06 Aleksandrs Bļinkovs Bauska
Veterāni I (40+) -120kg 2018-06-06 Židrjus Sabaļausks Jēkabpils sporta centrs
Veterāni II (50+) -59kg 2018-05-14 Rimantas Sakeris victoria
Veterāni II (50+) -74kg 2018-06-06 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -83kg 2018-06-06 Vilnis Lamsteris Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -83kg 2018-06-06 Sergejs Burilovs Bauska
Veterāni II (50+) -93kg 2018-06-06 Dainis Zaķis Bauska
Veterāni II (50+) -105kg 2018-06-06 Felikss Žieds Bauska
Veterāni II (50+) 120kg+ 2018-06-06 Ivars Rigasts Bauska
Veterāni III (60+) -74kg 2018-06-06 Staņislavs Fiļipovs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Veterāni III (60+) -83kg 2018-06-05 Ainārs Leimanis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ