Dalībnieku saraksts

Ķekavas Novada čempionātas svaru stieņa vilkmē no zemes (individuāli un pāriem) LK12

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -59kg 2018-06-29 Rolands Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Open -66kg 2018-06-29 Andrejs Šilo Gulbenes KSP sporta klubs
Open -66kg 2018-07-24 Guntars Zariņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -74kg 2018-07-23 Valentins Morozovs -individuāli-
Open -74kg 2018-07-23 Edgars Kitoks -individuāli-
Open -74kg 2018-07-24 Oskars Trops Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2018-07-23 Arvis Mierkalns Talsu Spēka Atlēti
Open -83kg 2018-07-24 Mārtiņš Lielups Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -93kg 2018-06-29 Aigars Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Open -93kg 2018-07-24 Ralfs Šņuciņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -105kg 2018-07-24 Guntis Kovaļevskis Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -120kg 2018-07-23 Mārtiņš Blaubergs Talsu Spēka Atlēti
Open -120kg 2018-07-23 Uģis Rude Talsu Spēka Atlēti
Open -120kg 2018-07-25 Didzis Bērziņš Kokneses sporta centrs
Open 120kg+ 2018-07-23 Agnis Krūmiņš Talsu Spēka Atlēti
Sievietes pēc Wilksa 2018-07-05 Jekaterina Koļcova Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes pēc Wilksa 2018-07-22 Svetlana Dobrjakova Olymp
Sievietes pēc Wilksa 2018-07-22 Inta Kravale Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Sievietes pēc Wilksa 2018-07-23 Linda Bekusova Talsu Spēka Atlēti
Sievietes pēc Wilksa 2018-07-23 Elvita Strifelberga Talsu Spēka Atlēti
Sievietes pēc Wilksa 2018-07-23 Lauma Lueta Zeberiņa Talsu Spēka Atlēti
Sievietes pēc Wilksa 2018-07-23 Marika Magaziņa Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Sievietes pēc Wilksa 2018-07-24 Alise Babra RTU Sports
Sievietes pēc Wilksa 2018-07-24 Aija Palma Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Jaunieši pēc Wilksa 2018-06-29 Juris Mauriņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši pēc Wilksa 2018-06-29 Gundars Uzuliņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši pēc Wilksa 2018-06-29 Alans Karuzins Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši pēc Wilksa 2018-07-22 Dāvis Burmistrovs Bauska
Jaunieši pēc Wilksa 2018-07-22 Aleksandrs Krivšovs Bauska
Jaunieši pēc Wilksa 2018-07-22 Nikita Krūmiņš Bauska
Jaunieši pēc Wilksa 2018-07-22 Sandis Saškovs Bauska
Jaunieši pēc Wilksa 2018-07-23 Verners Krūmiņš Talsu Spēka Atlēti
Jaunieši pēc Wilksa 2018-07-23 Sandijs Alksnis Talsu Spēka Atlēti
Jaunieši pēc Wilksa 2018-07-24 Elvijs Renmanis Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Juniori pēc Wilksa 2018-07-22 Artis Barkovs Bauska
Juniori pēc Wilksa 2018-07-23 Kristians Vāne Talsu Spēka Atlēti
Juniori pēc Wilksa 2018-07-24 Rolands Kalniņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Veterāni I (40+) pēc Wilksa 2018-07-22 Vladimirs Ponomarjovs Bauska
Veterāni I (40+) pēc Wilksa 2018-07-23 Kaspars Vītoliņš Bauska
Veterāni I (40+) pēc Wilksa 2018-07-24 Raitis Vinters Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) pēc Wilksa 2018-07-24 māris orlovs Viesītes SK
Veterāni II (50+) pēc Wilksa 2018-06-29 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) pēc Wilksa 2018-07-16 Karens Kasabjans Riga Powerlifting Team
Veterāni II (50+) pēc Wilksa 2018-07-22 Ivars Rigasts Bauska
Veterāni III (60+) pēc Wilksa 2018-07-16 Sergejs Vedmedovskijs Riga Powerlifting Team
Veterāni IV (70+) pēc Wilksa 2018-06-29 Jānis Pērkons Gulbenes KSP sporta klubs
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ