Dalībnieku saraksts

2018. gada Krimuldas novada čempionāts spēka divcīņā Latvijas Kausa XIV posms

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -66kg 2018-09-13 Ivo Kristiāns Polis Gulbenes KSP sporta klubs
Open -66kg 2018-09-13 Andrejs Šilo Gulbenes KSP sporta klubs
Open -66kg 2018-09-14 Guntars Zariņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -74kg 2018-09-12 Toms Freijs Talsu Spēka Atlēti
Open -83kg 2018-09-10 Mārtiņš Lielups Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2018-09-12 Andris Lūsis PowerLab
Open -83kg 2018-09-12 Arvis Mierkalns Talsu Spēka Atlēti
Open -93kg 2018-09-11 Aleksandrs Jasinskis -individuāli-
Open -93kg 2018-09-13 Juris Cielavs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -93kg 2018-09-13 Mārtiņš Markovs Rīgas Stradiņa Universitāte
Open -105kg 2018-09-05 Valdis Šķēle -individuāli-
Open -105kg 2018-09-10 Ritvars Januskevics Pļaviņas
Open -105kg 2018-09-10 Arturs Timofijs Pļaviņas
Open -105kg 2018-09-12 Jānis Ratnieks Līvāni
Open -105kg 2018-09-14 Jānis Kalnenieks RTU Sports
Open -120kg 2018-09-06 Mārtiņš Zviedrāns -individuāli-
Open -120kg 2018-09-10 Aleksandrs Krasutins Pļaviņas
Open -120kg 2018-09-12 Intars Sauskājs Līvāni
Open -120kg 2018-09-12 Uģis Rude Talsu Spēka Atlēti
Open -120kg 2018-09-13 Kaspars Sniedze Bauska
Open 120kg+ 2018-09-12 Agnis Krūmiņš Talsu Spēka Atlēti
Open 120kg+ 2018-09-14 Didzis Bērziņš Kokneses sporta centrs
Sievietes pēc Wilksa 2018-09-07 Solvita Rukmane Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes pēc Wilksa 2018-09-09 Marika Magaziņa Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Sievietes pēc Wilksa 2018-09-10 Marika Žarkova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes pēc Wilksa 2018-09-12 Svetlana Svjatnaja PowerLab
Sievietes pēc Wilksa 2018-09-12 Aija Palma Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Sievietes pēc Wilksa 2018-09-12 Anna Nagle Talsu Spēka Atlēti
Sievietes pēc Wilksa 2018-09-12 Linda Bekusova Talsu Spēka Atlēti
Sievietes pēc Wilksa 2018-09-14 Sigita Dzene RTU Sports
Jaunieši pēc Wilksa 2018-09-10 Ņikita Ļutovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši pēc Wilksa 2018-09-10 Vladislavs Trokša Pļaviņas
Jaunieši pēc Wilksa 2018-09-11 Rainers Kalniņš Spēka Pasaule (Inčukalna fitnesa klubs)
Jaunieši pēc Wilksa 2018-09-11 Ralfs Saulītis Spēka Pasaule (Inčukalna fitnesa klubs)
Jaunieši pēc Wilksa 2018-09-11 Druvis Reiniks Spēka Pasaule (Inčukalna fitnesa klubs)
Jaunieši pēc Wilksa 2018-09-11 Rolands Veselovs Spēka Pasaule (Inčukalna fitnesa klubs)
Jaunieši pēc Wilksa 2018-09-12 Rihards Rožkalns Talsu Spēka Atlēti
Jaunieši pēc Wilksa 2018-09-12 Nauris Blaubergs Talsu Spēka Atlēti
Juniori pēc Wilksa 2018-09-12 Ģirts Venškevics Talsu Spēka Atlēti
Juniori pēc Wilksa 2018-09-12 Kristians Vāne Talsu Spēka Atlēti
Veterāni I (40+) pēc Wilksa 2018-08-09 Raitis Vinters Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) pēc Wilksa 2018-09-12 Kaspars Didzis biedrība "Atlēti", Saldus
Veterāni I (40+) pēc Wilksa 2018-09-13 Jevgenijs Ivanovs Preili
Veterāni II (50+) pēc Wilksa 2018-09-13 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ