Dalībnieku saraksts

SK PANATTA Rīgas klubu kauss spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu (LK16)

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -66kg 2018-10-02 Andrejs Šilo Gulbenes KSP sporta klubs
Open -66kg 2018-10-02 Guntars Zariņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2018-10-01 Jurijs Kolomijecs SK PANATTA Rīga
Open -83kg 2018-10-02 Kārlis Vanags Gulbenes KSP sporta klubs
Open -105kg 2018-09-18 Almands Mihailovs Rīgas Stradiņa Universitāte
Open -105kg 2018-10-01 Dmitrijs Korostiks SK PANATTA Rīga
Open -105kg 2018-10-01 Kristaps Šnitkus -individuāli-
Open -105kg 2018-10-02 Uģis Smirnovs Gulbenes KSP sporta klubs
Open +105 2018-10-01 Deniss Haritesku SK PANATTA Rīga
Open +105 2018-10-02 Sandis Kūms Jelgavas novada sporta centrs-Līvbērze
Sievietes -57kg 2018-10-01 Marika Žarkova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -57kg 2018-10-01 Svetlana Svjatnaja PowerLab
Sievietes -57kg 2018-10-02 Danīna Dace Krūmiņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -63kg 2018-10-01 Ina Trama Ventspils
Sievietes -63kg 2018-10-01 Inese Serda PowerLab
Sievietes -63kg 2018-10-02 Jeļena Saule -individuāli-
Sievietes +63 2018-10-01 Kristīna Fridrihsone SK PANATTA Rīga
Jaunieši -66kg 2018-10-02 Catalin Cozmic Rīgas 37. vidusskola
Jaunieši -66kg 2018-10-02 Artūrs Lukomskis BJC Laimīte
Jaunieši -66kg 2018-10-02 Ivo Kristiāns Polis Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -66kg 2018-10-02 Gundars Uzuliņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -83kg 2018-10-01 Emīls Jaunbērziņš SK PANATTA Rīga
Jaunieši -83kg 2018-10-01 Raivis Ķīselis SK PANATTA Rīga
Jaunieši -83kg 2018-10-01 Jānis Jansons Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -105kg 2018-10-01 Ņikita Ļutovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -83kg 2018-10-02 Kristiāns Loķis Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori -105kg 2018-10-02 Uldis Ronalds Ķiploks Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori -105kg 2018-10-02 Dzintars Lācis Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori -105kg 2018-10-02 Edijs Danilovs BJC Laimīte
Veterāni I (40+) -83kg 2018-10-01 Armands Janbergs SK PANATTA Rīga
Veterāni I (40+) -105kg 2018-10-01 Valentīns Borisenko SK PANATTA Rīga
Veterāni I (40+) -105kg 2018-10-01 Gvido Žukovskis Malpils
Veterāni I (40+) -105kg 2018-10-02 Ēriks Veldre Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) +105 2018-10-01 Jānis Grīnbergs SK PANATTA Rīga
Veterāni I (40+) +105 2018-10-02 Dzintars Roga -individuāli-
Veterāni I (40+) +105 2018-10-02 Arnis Mazurs Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -83kg 2018-10-02 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -105kg 2018-10-01 Andrejs Pavļikovs SK PANATTA Rīga
Veterāni II (50+) -105kg 2018-10-01 Jānis Lapels Apolons
Veterāni II (50+) +105 kg 2018-10-01 Uģis Caune SK PANATTA Rīga
Veterāni III (60+) -105kg 2018-10-01 Jānis Babris -individuāli-
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ