Dalībnieku saraksts

2018. gada Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK19)

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -74kg 2018-10-22 Agris Līcis-Līcītis Jēkabpils sporta centrs
Open -74kg 2018-10-24 Aleksandrs Andronovs Jēkabpils sporta centrs
Open -74kg 2018-10-24 Dmitrijs Spakovs Daugavpils PSK
Open -93kg 2018-10-23 Sergejs Timofejevs Aizkraukles sporta centrs
Open -93kg 2018-10-23 Juris Cielavs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -93kg 2018-10-23 Artjoms Petrikins Olimpija Daugavpils
Open -93kg 2018-10-24 Artjoms Tarasevičs Apolons
Open -105kg 2018-10-23 Rolands Vjaters Pļaviņas
Open -105kg 2018-10-24 Vjačeslavs Garnovs Olimpija Daugavpils
Open +105 2018-10-22 Gvido Taube Bauska
Open +105 2018-10-24 Agnis Briģis Apolons
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-23 Natalija Lapuha Aizkraukles sporta centrs
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-23 Taisa Djacenko Aizkraukles sporta centrs
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-23 Elīna Cielava Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-23 Julija Sirotina Olimpija Daugavpils
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-24 Edite Saļkovska Daugavpils PSK
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-24 Tatjana Špakova Daugavpils PSK
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-24 Ljudmila Samoilova Daugavpils PSK
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-24 Viktorija Rumjanceva Daugavpils PSK
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-24 Nadežda Medvecka Daugavpils PSK
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-24 Sanda Petrokaite Apolons
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-24 Ilze Morgunova Jēkabpils sporta centrs
Sievietes pēc Wilksa 2018-10-24 Anastasija Karakuca Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-22 Pāvels Ļeonovičs Krāslava
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-23 Rimants Sviderskis Aizkraukles sporta centrs
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-23 Salvis Volkovs Aizkraukles sporta centrs
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-23 Marks Eberliņš Aizkraukles sporta centrs
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-23 Nikita Kuznecovs Aizkraukles sporta centrs
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-23 Rolands Bračs Baldone
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-23 Aivis Plociņš Krāslava
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-24 Artemijs Tumanovs Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-24 Iļja Sokolovs Daugavpils PSK
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-24 Niklavs Vīgants Apolons
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-24 Eduards Šveimrauss Apolons
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-24 Anatolijs Lingo Apolons
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-24 Marks Masolovs Apolons
Jaunieši pēc Wilksa 2018-10-24 Andrejs Kulikovs Jēkabpils sporta centrs
Juniori pēc Wilksa 2018-10-23 Lauris Pojasņikovs Aizkraukles sporta centrs
Juniori pēc Wilksa 2018-10-23 Oļegs Kudrjavcevs Aizkraukles sporta centrs
Juniori pēc Wilksa 2018-10-23 Armants Šjadis Baldone
Juniori pēc Wilksa 2018-10-24 Aleksandrs Šostaks Daugavpils PSK
Juniori pēc Wilksa 2018-10-24 Elvis Grinbergs Apolons
Juniori pēc Wilksa 2018-10-24 Artūrs Audze Apolons
Juniori pēc Wilksa 2018-10-24 Vladimirs Volkovs Apolons
Veterāni I (40+) pēc Wilksa 2018-10-23 Sergejs Lobins Olimpija Daugavpils
Veterāni I (40+) pēc Wilksa 2018-10-24 Židrjus Sabaļausks Jēkabpils sporta centrs
Veterāni I (40+) pēc Wilksa 2018-10-24 Igor Leonenkov Daugavpils PSK
Veterāni II (50+) pēc Wilksa 2018-10-23 Ivans Solovjovs Aizkraukles sporta centrs
Veterāni II (50+) pēc Wilksa 2018-10-23 Stanislavs Rasims Aizkraukles sporta centrs
Veterāni II (50+) pēc Wilksa 2018-10-24 Aleksandrs Aleksejevs Daugavpils PSK
Veterāni II (50+) pēc Wilksa 2018-10-24 Vilnis Lamsteris Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni III (60+) pēc Wilksa 2018-10-23 Jevgenijs Vorobjovs Aizkraukles sporta centrs
Veterāni III (60+) pēc Wilksa 2018-10-23 Dainis Reinholds Aizkraukles sporta centrs
Veterāni IV (70+) pēc Wilksa 2018-10-24 Leonīds Anastasjevs Daugavpils PSK
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ