Dalībnieku saraksts

Inčukalna novada čempionātam spiešanā guļus uz reižu skaitu (LK2)

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -66kg 2019-02-06 Andrejs Šilo Gulbenes KSP sporta klubs
Open -66kg 2019-02-07 Artūrs Jansons Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -83kg 2019-02-05 Jānis Steļmahs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -83kg 2019-02-05 Einārs Skangalis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -83kg 2019-02-06 Andris Lūsis PowerLab
Open -83kg 2019-02-06 Sergejs Cviguns individuāli
Open -83kg 2019-02-07 Jurijs Djukovs Arkan
Open -105kg 2019-02-05 Juris Cielavs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -105kg 2019-02-06 Gatis Grandāns Jelgavas novada sporta centrs-Līvbērze
Open +105 2019-02-06 Sandis Kūms Jelgavas novada sporta centrs-Līvbērze
Open +105 2019-02-07 Aleksejs Losevs individuāli
Open +105 2019-02-07 Edmunds Vjaters Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -57kg 2019-01-30 Linda Bekusova Talsu Spēka Atlēti
Sievietes -57kg 2019-02-05 Marika Žarkova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -57kg 2019-02-05 Marina Šarova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -57kg 2019-02-06 Svetlana Svjatnaja PowerLab
Sievietes -57kg 2019-02-06 Tatjana Guseva Sporta klubs F1
Sievietes -57kg 2019-02-06 Larisa Cīrule Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -63kg 2019-01-29 Inita Nitiša Individuāli
Sievietes -63kg 2019-02-06 Evita Bole Bauska
Sievietes -63kg 2019-02-06 Inese Serda PowerLab
Sievietes +63 2019-02-04 Ginta Ezeriņa Rauna
Sievietes +63 2019-02-05 Elīna Cielava Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes +63 2019-02-05 Ilva Struka Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes +63 2019-02-05 Ilze Brice Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes +63 2019-02-05 Līva Bērziņa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes +63 2019-02-06 Ilona Grīga Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes +63 2019-02-07 Lidija Grauba individuāli
Sievietes +63 2019-02-07 Anita Ļebedeva Arkan
Jaunieši -66kg 2019-02-05 Kristaps Pucēvičs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Jaunieši -66kg 2019-02-05 Ralfs Saulītis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -66kg 2019-02-06 Catalin Cozmic Rīgas 37. vidusskola
Jaunieši -66kg 2019-02-06 Rolands Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -83kg 2019-02-05 Hugo Prauliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -83kg 2019-02-05 Daniels Sindijs Blāķis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -83kg 2019-02-05 Jānis Jansons Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -83kg 2019-02-05 Arvīds Bāliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -83kg 2019-02-05 Ralfs Jurjānis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -83kg 2019-02-06 Arvīds Bāliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -83kg 2019-02-06 Renārs Vītoliņš Bauska
Jaunieši -83kg 2019-02-06 Aleksandrs Kriuvšovs Bauska
Jaunieši -83kg 2019-02-06 Gundars Uzuliņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -105kg 2019-02-05 Gvido Vintergollers Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši 105+ 2019-02-06 Sandris Saškovs Bauska
Juniori -66kg 2019-02-05 Linards Endzeliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -66kg 2019-02-05 Herberts Misa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -66kg 2019-02-05 Edgars Jurkāns Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -66kg 2019-02-06 Andrejs Neikens Rīgas celtniecības koledža
Juniori -83kg 2019-02-05 Egīls Lobuzovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -83kg 2019-02-05 Edgars Ivanovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -83kg 2019-02-06 Roberts Tumpelis Rīgas celtniecības koledža
Juniori -83kg 2019-02-06 Daniels Sergejevs Bauska
Juniori -83kg 2019-02-06 Rūdolfs Vilcāns Bauska
Juniori -83kg 2019-02-06 Artūrs Lukomskis BJC Laimīte
Juniori -105kg 2019-02-05 Ņikita Ļutovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -105kg 2019-02-06 Andrius Mažilis Bauska
Veterāni I (40+) -83kg 2019-02-04 Edijs Ezeriņš Rauna
Veterāni I (40+) -83kg 2019-02-05 Guntis Apse Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni I (40+) -105kg 2019-02-06 Andris Grigarovičs Bauska
Veterāni I (40+) -105kg 2019-02-06 Ēriks Veldre Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -105kg 2019-02-06 Raimonds Grīgs Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -66kg 2019-01-16 Rimantas Sakeris Victoria
Veterāni II (50+) -66kg 2019-02-06 Nodaras Kryževičius LT
Veterāni II (50+) -83kg 2019-02-06 Sergejs Burilovs Bauska
Veterāni II (50+) -83kg 2019-02-06 Vilnis Lamsteris Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -83kg 2019-02-06 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -105kg 2019-02-06 Felikss Žieds Bauska
Veterāni II (50+) -105kg 2019-02-06 Dainis Zaķis Bauska
Veterāni II (50+) +105 kg 2019-02-06 Ivars Rigasts Bauska
Veterāni III (60+) -66kg 2019-02-06 Jānis Āboltiņš Bauska
Veterāni III (60+) -83kg 2019-02-05 Roberts Šeņins Sporta klubs F1
Veterāni III (60+) -105kg 2019-02-05 Jānis Lapels Apolons
Veterāni III (60+) +105 kg 2019-02-05 Jānis Babris individuāli
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ