Dalībnieku saraksts

Vidzemes Čempionāts Spēka trīscīņā bez ekipējuma

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -66kg 2019-04-09 Andrejs Šilo Gulbenes KSP sporta klubs
Open -74kg 2019-03-21 Jānis Mālnieks Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -74kg 2019-04-09 Egīls Lobuzovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -83kg 2019-04-09 Kristaps Ķimenieks Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2019-04-09 Raivis Kalniņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2019-04-09 Vilnis IEKĻAVS SK PANATTA Rīga
Open -83kg 2019-04-09 Timur Abdukhalilov RTU Sports
Open -93kg 2019-04-09 Oskars Paeglekalns Legacy Powerlifting
Open -93kg 2019-04-09 Adrian Zinko RTU Sports
Open -93kg 2019-04-09 Adrian Zinko RTU Sports
Open -105kg 2019-04-09 Aigars Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Open +105 2019-04-09 Edmunds Vjaters Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open +105 2019-04-09 Oto Samušs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -52kg 2019-04-09 Danīna Dace Krūmiņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -52kg 2019-04-09 Marika Žarkova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -63kg 2019-04-09 Laura Daugaviete Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -63kg 2019-04-09 Ieva Kiopa RTU Sports
Sievietes -63kg 2019-04-09 Ieva Kiopa RTU Sports
Sievietes +63 2019-04-09 Marika Magaziņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes +63 2019-04-09 Madara Ķimeniece Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes +63 2019-04-09 Arvita Kļaviņa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes +63 2019-04-09 Amanda Veikšāne Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes +63 2019-04-09 Zane Silmanoviča Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes +63 2019-04-09 Sigita Dzene RTU Sports
Sievietes +63 2019-04-09 Sigita Dzene RTU Sports
Veterāni I (40+) -83kg 2019-04-09 Raitis Vinters Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -83kg 2019-04-09 Guntis Apse Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni I (40+) -105kg 2019-04-09 Ēriks Veldre Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) +105 2019-04-09 Kaspars Didzis Biedrība "Atlēti", Saldus
Veterāni II (50+) -66kg 2019-04-09 Aldis Kreitūzis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni II (50+) -83kg 2019-04-09 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -105kg 2019-04-07 Igors Prokopenko PowerLab
Veterāni II (50+) -105kg 2019-04-09 Aleksandrs Kacēvičs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni III (60+) -66kg 2019-04-09 Ēriks Dumārovs Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni III (60+) -83kg 2019-04-09 Jānis Vanags Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni III (60+) -105kg 2019-04-09 Jānis Pērkons Gulbenes KSP sporta klubs
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ