Dalībnieku saraksts

Vidzemes Čempionāts Spēka trīscīņā ar ekipējumu

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -66kg 2019-04-09 Edgars Ozols Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -66kg 2019-04-09 Guntars Zariņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -74kg 2019-04-09 Ernests Višķers Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Open -74kg 2019-04-09 Normunds Kazuņins Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -74kg 2019-04-09 Ivars Mauriņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -83kg 2019-04-09 Mārtiņš Lielups Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -93kg 2019-04-09 Artūrs Fjodorovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -93kg 2019-04-09 Miks Goba Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -93kg 2019-04-09 Janeks Šelkovskis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -105kg 2019-04-09 Edgars Tīfentāls Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open +105 2019-04-07 Vladislavs Konderko Jelgavas Atlanti
Open +105 2019-04-09 Anatolijs Pikša Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Open +105 2019-04-09 Jānis Anšmits Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open +105 2019-04-09 Edmunds Vjaters Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open +105 2019-04-09 Arnis Šarkuns Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Jaunieši -59kg 2019-04-09 Rolands Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -66kg 2019-04-09 Nikita Krilovs Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Jaunieši -66kg 2019-04-09 Druvis Reiniks Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -66kg 2019-04-09 Ralfs Saulītis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -74kg 2019-04-09 Nikita Petrovs Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Jaunieši -74kg 2019-04-09 Nikita Lubgāns Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Jaunieši -74kg 2019-04-09 Gundars Uzuliņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -83kg 2019-04-09 Hugo Prauliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -93kg 2019-04-09 Roberts Saulītis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -93kg 2019-04-09 Haralds Višņevskis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -93kg 2019-04-09 Juris Mauriņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši +93 2019-04-09 Akims Poluśkins Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Juniori -66kg 2019-04-09 Linards Endzeliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -74kg 2019-04-09 Egīls Lobuzovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -74kg 2019-04-09 Aivis Pupausis Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Juniori -83kg 2019-04-09 Artūrs Babris Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Juniori -83kg 2019-04-09 Vladislavs Groms Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Juniori -83kg 2019-04-09 Maksims Barkanovs Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Juniori -93kg 2019-04-09 Ņikita Ļutovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -93kg 2019-04-09 Rihards Pavlovs Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori +105 2019-04-09 Dmitrijs Marušins Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ