Dalībnieku saraksts

Kokneses novada čempionāts spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -59kg 2019-05-13 Rolands Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Open -59kg 2019-05-13 Rihards Širaks Gulbenes KSP sporta klubs
Open -66kg 2019-05-10 Ilmārs Laksa. individuāli
Open -66kg 2019-05-13 Andrejs Šilo Gulbenes KSP sporta klubs
Open -66kg 2019-05-13 Ralfs Saulītis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -66kg 2019-05-13 Druvis Reiniks Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -66kg 2019-05-13 Ivars Mauriņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -66kg 2019-05-14 Edgars Ozols Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -66kg 2019-05-14 Dāvis Kalniņš Kokneses sporta centrs
Open -66kg 2019-05-14 Dāvis Puišelis Kokneses sporta centrs
Open -66kg 2019-05-14 Guntars Zariņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -74kg 2019-05-11 Jānis Mālnieks Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -74kg 2019-05-13 Gundars Uzuliņš Gulbenes KSP sporta klubs
Open -74kg 2019-05-14 Ilmārs Kalniņš Kokneses sporta centrs
Open -83kg 2019-05-11 Màrtiņś Lielups Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2019-05-13 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Open -83kg 2019-05-14 Raivis Kalniņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2019-05-14 Ingars Kļaviņš Kokneses sporta centrs
Open -83kg 2019-05-14 Ritvars Kļaviņš Kokneses sporta centrs
Open -93kg 2019-05-10 Juris Cielavs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -93kg 2019-05-13 Aigars Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Open -93kg 2019-05-13 Ēriks Veldre Gulbenes KSP sporta klubs
Open -93kg 2019-05-13 Ņikita Ļutovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -105kg 2019-05-13 Dzintars Lācis Gulbenes KSP sporta klubs
Open -105kg 2019-05-14 Arnis Śarkuns Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -105kg 2019-05-14 Agris Skrejāns Kokneses sporta centrs
Open -120kg 2019-05-14 Didzis Bērziņš Kokneses sporta centrs
Open -120kg 2019-05-14 Andrejs Pavļenkovs Kokneses sporta centrs
Open 120kg+ 2019-05-13 Jānis Anšmits Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -47kg 2019-05-13 Larisa Cīrule Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -52kg 2019-05-13 Danīna Dace Krūmiņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -52kg 2019-05-13 Marika Žarkova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -57kg 2019-05-08 Linda Bekusova Talsu Spēka Atlēti
Sievietes -72kg 2019-05-10 Patrīcija Zālīte Rīgas Stradiņa Universitāte
Sievietes -72kg 2019-05-14 Zane Silmanoviča Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes -84kg 2019-05-14 Anna Nagle Ventspils novads
Sievietes -84kg 2019-05-14 Madara Ķimeniece Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ