Dalībnieku saraksts

Latvijas čempionāts spiešanā guļus ar ekipējumu

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -59kg 2019-04-17 Andrejs Šilo Gulbenes KSP sporta klubs
Open -59kg 2019-04-25 Laurynas Šaulis Lietuva
Open -59kg 2019-04-29 Staņislavs Holkins Aizkraukles sporta centrs
Open -66kg 2019-04-25 Gintaras Blėdis Lietuva
Open -66kg 2019-04-30 Ivars Mauriņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -66kg 2019-04-30 Guntars Zariņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -74kg 2019-04-29 Ernests Višķers Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Open -83kg 2019-04-29 Artūrs Rudjs Apolons
Open -83kg 2019-04-29 Juris Cielavs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2019-04-30 Mārtiņš Lielups Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -93kg 2019-04-25 Armands Timermanis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -93kg 2019-04-25 Miks Goba Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -93kg 2019-04-25 Janeks Šelkovskis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -93kg 2019-04-29 Renārs Dronga Apolons
Open -105kg 2019-04-17 Dzintars Lācis Gulbenes KSP sporta klubs
Open -105kg 2019-04-25 Edgars Tīfentāls Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -105kg 2019-04-29 Andris Karacejevs Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Open -120kg 2019-04-25 Edmunds Vjaters Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -120kg 2019-04-25 Vladislavs Konderko Jelgavas Atlanti
Open 120kg+ 2019-04-25 Jānis Anšmits Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open 120kg+ 2019-04-25 Oskars Opalais Bauska
Sievietes -47kg 2019-04-17 Larisa Cīrule Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -47kg 2019-04-25 Marika Žarkova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -52kg 2019-04-17 Danīna Dace Krūmiņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -52kg 2019-04-25 Laura Margevičiūtė Lietuva
Sievietes -52kg 2019-04-28 Guna Teilāne Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Sievietes -52kg 2019-04-29 Guna Teilāne Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Sievietes -57kg 2019-04-25 Marina Šarova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -57kg 2019-04-29 Natālija Lapuha Aizkraukles sporta centrs
Sievietes -57kg 2019-04-30 Elīna Liepiņa Viesītes SK
Sievietes -63kg 2019-04-30 Olga Miglāne Jēkabpils sporta centrs
Sievietes -63kg 2019-04-30 Tatjana Špakova Daugavpils PSK
Sievietes -63kg 2019-04-30 Edite Saļkovska Daugavpils PSK
Sievietes -63kg 2019-04-30 Agnese Roga Sporta klubs Rembate
Sievietes -72kg 2019-04-25 Līva Bērziņa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -72kg 2019-04-25 Ilze Brice Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -72kg 2019-04-29 Banga Pudža Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Sievietes -72kg 2019-04-29 Oksana Agadzanjana Vikings PL
Sievietes -72kg 2019-04-30 Skaidrīte Voiko Jēkabpils sporta centrs
Sievietes -72kg 2019-04-30 Vija Dzērve Sporta klubs Rembate
Sievietes -84kg 2019-04-25 Ilva Struka Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -84kg 2019-04-25 Juta Gargurne Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -84kg 2019-04-30 Zane Silmanoviča Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes -84kg 2019-04-30 Baiba Krauze Sporta klubs Rembate
Sievietes 84kg+ 2019-04-17 Marika Magaziņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 84kg+ 2019-04-17 Ilona Grīga Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes 84kg+ 2019-04-30 Nataša Ņikitina Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši -53kg 2019-04-29 Salvis Čeriņš Aizkraukles sporta centrs
Jaunieši -59kg 2019-04-17 Rolands Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -59kg 2019-04-17 Rihards Širaks Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -59kg 2019-04-29 Nikita Krilovs Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Jaunieši -59kg 2019-04-30 Druvis Reiniks Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -66kg 2019-04-17 Alans Karuzins Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -66kg 2019-04-17 Ivo Kristiāns Polis Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -66kg 2019-04-25 Ralfs Saulītis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -66kg 2019-04-29 Nikita Lubgāns Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Jaunieši -66kg 2019-04-30 Emīls Orlovs Viesītes SK
Jaunieši -74kg 2019-04-17 Gundars Uzuliņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -74kg 2019-04-29 Nikita Petrovs Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Jaunieši -74kg 2019-04-30 Kristaps Pucēvičs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Jaunieši -83kg 2019-04-25 Hugo Prauliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -83kg 2019-04-25 Daniels Sindijs Blāķis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -83kg 2019-04-28 Aivis Plociņš Krāslava
Jaunieši -93kg 2019-04-17 Juris Mauriņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -93kg 2019-04-25 Roberts Saulītis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -105kg 2019-04-25 Gvido Vintergollers Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -120kg 2019-04-29 Salvis Volkovs Aizkraukles sporta centrs
Juniori -66kg 2019-04-25 Linards Endzeliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -74kg 2019-04-29 Lauris Pojasņikovs Aizkraukles sporta centrs
Juniori -74kg 2019-04-30 Antons Igonins Daugavpils PSK
Juniori -83kg 2019-04-29 Vladislavs Groms Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Juniori -83kg 2019-04-29 Maksims Barkanovs Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Juniori -83kg 2019-04-29 Artūrs Babris Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Juniori -93kg 2019-04-17 Rihards Pavlovs Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori -93kg 2019-04-25 Ņikita Ļutovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -93kg 2019-04-26 Andrejs Sobačevskis Individuali
Juniori -93kg 2019-04-28 Pāvels Leonovičs Krāslava
Juniori -93kg 2019-04-30 Oļegs Jakovļevs Jēkabpils sporta centrs
Juniori -105kg 2019-04-24 Artis Venskus Spēka Pasaule (Ķekavas spēka sporta veidu klubs)
Juniori -105kg 2019-04-25 Artūrs Audze Apolons
Juniori -120kg 2019-04-29 Dmitrijs Marušins Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Veterāni I (40+) -74kg 2019-04-25 Guntis Apse Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni I (40+) -83kg 2019-04-17 Raitis Vinters Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -93kg 2019-04-17 Raimonds Grīgs Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -93kg 2019-04-25 Edikas Ringys Lietuva
Veterāni I (40+) -93kg 2019-04-25 Antis Dāvids Lūsa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni I (40+) -93kg 2019-04-30 Māris Orlovs Viesītes SK
Veterāni I (40+) -93kg 2019-04-30 Nikolajs Kaminskis Jēkabpils sporta centrs
Veterāni I (40+) -105kg 2019-04-17 Ēriks Veldre Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -105kg 2019-04-25 Andris Pružinskis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni I (40+) -120kg 2019-04-17 Sandis Andersons Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -120kg 2019-04-29 Anatolijs Pikša Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Veterāni II (50+) -59kg 2019-03-21 Rimantas Sakeris ind.
Veterāni II (50+) -66kg 2019-04-30 Ilmārs Laksa Sporta klubs Rembate
Veterāni II (50+) -83kg 2019-04-17 Vilnis Lamsteris Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -83kg 2019-04-17 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -93kg 2019-04-29 Vladimirs Savels Vikings PL
Veterāni II (50+) -93kg 2019-04-30 Aleksandrs Miglāns Jēkabpils sporta centrs
Veterāni II (50+) -105kg 2019-04-25 Aleksandrs Kacēvičs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni II (50+) -105kg 2019-04-29 Staņislavs Rasims Aizkraukles sporta centrs
Veterāni II (50+) -120kg 2019-04-25 Aigars Āboliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni III (60+) -59kg 2019-04-29 Jevgenijs Vorobjovs Aizkraukles sporta centrs
Veterāni III (60+) -74kg 2019-04-25 Jānis Lasmanis Apolons
Veterāni III (60+) -74kg 2019-04-25 Ivans Raukenas Apolons
Veterāni III (60+) -74kg 2019-04-25 Juris Bērziņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni III (60+) -83kg 2019-04-17 Jānis Vanags Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni III (60+) -83kg 2019-04-25 Ainārs Leimanis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni III (60+) -93kg 2019-04-25 Boguslavs Demidko Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni III (60+) -93kg 2019-04-25 Jānis Lapels Apolons
Veterāni III (60+) -105kg 2019-04-28 Māris Neiders Apolons
Veterāni III (60+) -120kg 2019-04-29 Vladimirs Kovalskis Bauska
Veterāni III (60+) -120kg 2019-04-30 Voldemārs Madalāns Sporta klubs Rembate
Veterāni III (60+) 120kg+ 2019-04-29 Dainis Reinholds Aizkraukles sporta centrs
Veterāni III (60+) 120kg+ 2019-04-30 Valdis Brinks Sporta klubs Rembate
Veterāni IV (70+) -66kg 2019-04-17 Ēriks Dumārovs Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni IV (70+) -83kg 2019-04-17 Anatolijs Savickis Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni IV (70+) -93kg 2019-04-17 Jānis Pērkons Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni IV (70+) -83kg 2019-04-25 VIktors Lebedevs Krāslava
Veterāni IV (70+) -105kg 2019-04-25 Edvardas Nakčiūnas Lietuva
Veterāni IV (70+) -74kg 2019-04-25 Jevgēņijs Katajevs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni IV (70+) -105kg 2019-04-25 Aleksandrs Smelovs Apolons
Veterāni IV (70+) -83kg 2019-04-30 Jānis Dzērve Sporta klubs Rembate
Veterāni IV (70+) -83kg 2019-04-30 Zigfrīds Hermanis Sporta klubs Rembate
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ