Dalībnieku saraksts

2019. gada Lido Kauss – Latvijas Čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -59kg 2019-05-26 Stanislavs Holkins Aizkraukles sporta centrs
Open -59kg 2019-05-28 Guntars Zariņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -66kg 2019-05-25 Juliāns Barkanovs Liepāja
Open -66kg 2019-05-28 Artūrs Jansons Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -66kg 2019-05-28 Elvijs Kerēvics Bauska
Open -74kg 2019-05-27 Sergejs Cviguns. Sporta klubs Rembate
Open -74kg 2019-05-27 Aleksandrs Andronovs Jēkabpils sporta centrs
Open -74kg 2019-05-27 Artis Banders Jēkabpils sporta centrs
Open -74kg 2019-05-28 Jānis Mālnieks Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2019-05-27 Agris Līcis-Līcītis Jēkabpils sporta centrs
Open -83kg 2019-05-28 Dainius Vėžauskas LT Mazeikiai
Open -83kg 2019-05-28 Jānis Steļmahs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -83kg 2019-05-28 Dmitrijs Burča Apolons
Open -83kg 2019-05-28 Andris Lūsis PowerLab
Open -93kg 2019-05-21 Juris Cielavs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -93kg 2019-05-27 Vilmārs Baumanis Rīgas Stradiņa Universitāte
Open -93kg 2019-05-27 Oskars Kaneps Alfitnes Ogre
Open -93kg 2019-05-27 Kārlis Vanags Gulbenes KSP sporta klubs
Open -93kg 2019-05-28 Mindaugas Valeiša LT Mazeikiai
Open -93kg 2019-05-28 Elvijs Žieds Bauska
Open -93kg 2019-05-28 Raivis Gabrānovs Bauska
Open -105kg 2019-05-27 Gatis Grandāns Jelgavas novada sporta centrs-Līvbērze
Open -105kg 2019-05-27 Rolands Vjaters Jēkabpils sporta centrs
Open -105kg 2019-05-28 Miks Goba Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -120kg 2019-05-27 Sandis Kūms Jelgavas novada sporta centrs-Līvbērze
Open -120kg 2019-05-28 Māris. Juzups Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -120kg 2019-05-28 Edmunds Vjaters Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -120kg 2019-05-28 Deniss Haritesku Sporta klubs Panatta Riga
Open 120kg+ 2019-05-28 Jānis Anšmits Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -52kg 2019-05-28 Marika Žarkova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -52kg 2019-05-28 Elīna Liepiņa Viesītes SK
Sievietes -52kg 2019-05-28 Svetlana Svjatnaja PowerLab
Sievietes -57kg 2019-05-26 Natālija Lapuha Aizkraukles sporta centrs
Sievietes -57kg 2019-05-27 Teiksma Ziemele Rīgas Stradiņa Universitāte
Sievietes -57kg 2019-05-28 Gabija Martinkutė Lietuva
Sievietes -57kg 2019-05-28 Tatjana Guseva Sporta klubs F1
Sievietes -57kg 2019-05-28 Lina Liatukienė LT Mazeikiai
Sievietes -57kg 2019-05-28 Tatjana Guseva Sporta klubs F1
Sievietes -63kg 2019-05-27 Agnese Roga Sporta klubs Rembate
Sievietes -63kg 2019-05-27 Nadežda Dolgova Jēkabpils sporta centrs
Sievietes -63kg 2019-05-28 Laura Kleponytė LT Mazeikiai
Sievietes -63kg 2019-05-28 Marina Šarova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -63kg 2019-05-28 Amanda Veikšāne Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -63kg 2019-05-28 Ksenija Gavriceva Sporta klubs F1
Sievietes -63kg 2019-05-28 Jana Jansone Apolons
Sievietes -63kg 2019-05-28 Inese Serda PowerLab
Sievietes -63kg 2019-05-29 Sindija Apine Aizpute
Sievietes -72kg 2019-05-28 Ilze Brice Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -72kg 2019-05-28 Līva Bērziņa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -72kg 2019-05-28 Elīna Cielava Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes -72kg 2019-05-28 Sanda Petrokaite Apolons
Sievietes -72kg 2019-05-28 Sigita Dzene RTU Sports
Sievietes -84kg 2019-05-27 Baiba Krauze Sporta klubs Rembate
Sievietes -84kg 2019-05-28 Jurgita Strazdauskienė LT Mazeikiai
Sievietes -84kg 2019-05-29 Kristīne Grīnberga Aizpute
Sievietes 84kg+ 2019-05-27 Ginta Ezeriņa Rauna
Sievietes 84kg+ 2019-05-28 Svetlana Liepiņa Viesītes SK
Jaunieši -53kg 2019-05-28 Eimantas Valeiša LT Mazeikiai
Jaunieši -66kg 2019-05-28 Catalin Cozmic Rīgas 37. vidusskola
Jaunieši -66kg 2019-05-28 Druvis Reiniks Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -66kg 2019-05-28 Ralfs Saulītis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -66kg 2019-05-28 Emīls Orlovs Viesītes SK
Jaunieši -74kg 2019-05-27 Kristaps Pucēvičs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Jaunieši -74kg 2019-05-28 Gvidas Čiplinskas LT Mazeikiai
Jaunieši -74kg 2019-05-28 Tautvydas Jakomas LT Mazeikiai
Jaunieši -83kg 2019-05-26 Aivis Plociņš Krāslava
Jaunieši -83kg 2019-05-27 Eriks Mašinskis Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši -83kg 2019-05-28 Hugo Prauliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -83kg 2019-05-28 Aleksandrs Kriuvšovs Bauska
Jaunieši -93kg 2019-05-28 Egīls Ziediņš BJC Laimīte
Jaunieši -93kg 2019-05-28 Gvido Vintergollers Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -93kg 2019-05-28 Daniels Sindijs Blāķis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -93kg 2019-05-28 Roberts Saulītis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -66kg 2019-05-27 Olegs Bikovs Jēkabpils sporta centrs
Juniori -66kg 2019-05-28 Linas Abakas Lietuva
Juniori -66kg 2019-05-28 Armandas Paulauskas LT Mazeikiai
Juniori -66kg 2019-05-28 Linards Endzeliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -66kg 2019-05-28 Edgars Jurkāns Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -74kg 2019-05-28 Artūrs Lukomskis BJC Laimīte
Juniori -74kg 2019-05-28 Vitalijus Šiuša Lietuva
Juniori -74kg 2019-05-28 Egīls Lobuzovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -74kg 2019-05-28 Rūdolfs Vilcāns Bauska
Juniori -83kg 2019-05-26 Mihails Rapoports Aizkraukles sporta centrs
Juniori -83kg 2019-05-28 Airidas Klimka Lietuva
Juniori -83kg 2019-05-28 Artjoms Perlovs Sporta klubs F1
Juniori -83kg 2019-05-28 Artjoms Perlovs Sporta klubs F1
Juniori -83kg 2019-05-28 Edgars Ivanovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -93kg 2019-05-27 Rihards Pavlovs Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori -93kg 2019-05-28 Audrius Mažilis Bauska
Juniori -93kg 2019-05-28 Ints Asmuss Bauska
Juniori -93kg 2019-05-28 Eduards Paškovs Apolons
Juniori -105kg 2019-05-28 Artūrs Audze Apolons
Juniori -105kg 2019-05-29 Reinis Ratnieks Aizpute
Juniori -120kg 2019-05-25 Nikita Ivanovs Līvāni
Veterāni I (40+) -74kg 2019-05-25 Georgijs Stoļerovs Līvāni
Veterāni I (40+) -74kg 2019-05-27 Rolands Degro Jēkabpils sporta centrs
Veterāni I (40+) -74kg 2019-05-28 Guntis Apse Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni I (40+) -83kg 2019-05-16 Deniss Trusle Olaines sporta centrs
Veterāni I (40+) -83kg 2019-05-27 Edijs Ezeriņš Rauna
Veterāni I (40+) -83kg 2019-05-28 Vitalijus Chlomko Lietuva
Veterāni I (40+) -83kg 2019-05-28 Vitalijus Stachovas Lietuva
Veterāni I (40+) -83kg 2019-05-28 Gintaras Vitkevičius LT Mazeikiai
Veterāni I (40+) -83kg 2019-05-28 Antis Dāvids Lūsa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni I (40+) -83kg 2019-05-28 Armands Naglāzs Bauska
Veterāni I (40+) -93kg 2019-05-27 Andris Rimeiķis Jēkabpils sporta centrs
Veterāni I (40+) -93kg 2019-05-28 Andris Grigarovičs Bauska
Veterāni I (40+) -93kg 2019-05-28 Ēriks Veldre Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -93kg 2019-05-28 Māris Orlovs Viesītes SK
Veterāni I (40+) -105kg 2019-05-27 Alvils Nelsons Sporta klubs Rembate
Veterāni I (40+) -120kg 2019-05-27 Židrjus Sabaļausks Jēkabpils sporta centrs
Veterāni I (40+) 120kg+ 2019-05-27 Dzintars Roga. Sporta klubs Rembate
Veterāni I (40+) 120kg+ 2019-05-28 Edgars Savickis Bauska
Veterāni II (50+) -59kg 2019-04-18 Rimantas Sakeris LT
Veterāni II (50+) -66kg 2019-05-27 Ilmārs Laksa Sporta klubs Rembate
Veterāni II (50+) -66kg 2019-05-28 Nodaras Kryževičius LT Mazeikiai
Veterāni II (50+) -74kg 2019-05-28 Vytautas Šiurkus Lietuva
Veterāni II (50+) -83kg 2019-05-28 Benjaminas Milis LT Mazeikiai
Veterāni II (50+) -83kg 2019-05-28 Vygantas Micius LT Mazeikiai
Veterāni II (50+) -83kg 2019-05-28 Vilnis Lamsteris Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -93kg 2019-05-27 Uldis Veliks Sporta klubs Rembate
Veterāni II (50+) -105kg 2019-05-27 Mārtiņš Broks Sporta klubs Rembate
Veterāni II (50+) -105kg 2019-05-28 Darius Ereksonas LT Mazeikiai
Veterāni II (50+) -105kg 2019-05-28 Vladas Pačerinskas LT Mazaikiai
Veterāni II (50+) -105kg 2019-05-28 Felikss Žieds Bauska
Veterāni II (50+) -120kg 2019-05-27 Vitalijs Snegirevs Jēkabpils sporta centrs
Veterāni II (50+) -120kg 2019-05-28 Alvydas Kleinovas LT Mazaikiai
Veterāni II (50+) 120kg+ 2019-05-28 Aigars Upelnieks Apolons
Veterāni III (60+) -66kg 2019-05-28 Jānis Āboltiņš Bauska
Veterāni III (60+) -74kg 2019-05-28 Antanas Micius LT Mazeikiai
Veterāni III (60+) -74kg 2019-05-28 Ivans Raukenas Apolons
Veterāni III (60+) -83kg 2019-05-28 Roberts Šeņins Sporta klubs F1
Veterāni III (60+) -83kg 2019-05-28 Roberts Šeņins Sporta klubs F1
Veterāni III (60+) -83kg 2019-05-28 Ainārs Leimanis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni III (60+) -93kg 2019-05-27 Jānis Belsons Sporta klubs Rembate
Veterāni III (60+) -93kg 2019-05-28 Jānis Lapels Apolons
Veterāni III (60+) -105kg 2019-05-27 Voldemārs Madalāns Sporta klubs Rembate
Veterāni III (60+) -120kg 2019-05-27 Jānis Babris. Sporta klubs Rembate
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ