Dalībnieku saraksts

2019. gada Madonas novada čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -59kg 2019-06-05 Stanislavs Holkins Aizkraukles sporta centrs
Open -66kg 2019-05-30 Edgars Ozols Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -66kg 2019-06-04 Artūrs Jansons Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -66kg 2019-06-05 Guntars Zariņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -74kg 2019-06-03 Didzis Miķelsons Individuali
Open -74kg 2019-06-05 Aleksandrs Andronovs Jēkabpils sporta centrs
Open -74kg 2019-06-05 Artis Banders Jēkabpils sporta centrs
Open -74kg 2019-06-06 Oskars Trops Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2019-05-30 Mārtiņš Lielups Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2019-06-01 Gatis Cīrulis nav
Open -83kg 2019-06-04 Jānis Steļmahs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -83kg 2019-06-05 Agris Līcis-Līcītis Jēkabpils sporta centrs
Open -83kg 2019-06-05 Kristaps Ķimenieks Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -83kg 2019-06-06 Raivis Kalniņś Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -93kg 2019-06-05 Juris Cielavs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -93kg 2019-06-05 Gints Reinholds Aizkraukles sporta centrs
Open -105kg 2019-06-04 Rolands Kalniņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -105kg 2019-06-05 Rolands Vjaters Jēkabpils sporta centrs
Open -105kg 2019-06-06 Gatis Grandāns Jelgavas novada sporta centrs-Līvbērze
Open -120kg 2019-06-03 Aleksejs Losevs ind
Open -120kg 2019-06-04 Edmunds Vjaters Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open 120kg+ 2019-06-05 Ainàrs Babris Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes -52kg 2019-06-03 Danīna Dace Krūmiņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -52kg 2019-06-04 Marika Žarkova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -52kg 2019-06-05 Elīna Liepiņa Viesītes SK
Sievietes -57kg 2019-06-04 Marina Šarova Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -57kg 2019-06-05 Natalija Lapuha Aizkraukles sporta centrs
Sievietes -63kg 2019-06-05 Guna Śulmane Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes -63kg 2019-06-05 Diāna Ivanova Jēkabpils sporta centrs
Sievietes -63kg 2019-06-05 Nadežda Dolgova Jēkabpils sporta centrs
Sievietes -72kg 2019-06-03 Lidija Grauba ind
Sievietes -72kg 2019-06-04 Ilze Brice Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -72kg 2019-06-04 Līva Bērziņa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes -72kg 2019-06-05 Elīna Cielava Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes +72 2019-05-27 Ginta Ezeriņa Rauna
Sievietes +72 2019-05-30 Zane Silmanoviča Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes +72 2019-06-03 Ilona Grīga Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes +72 2019-06-05 Madara Ķimeniece Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes +72 2019-06-05 Svetlana Liepiņa Viesītes SK
Jaunieši -66kg 2019-06-05 Rimants Sviderskis Aizkraukles sporta centrs
Jaunieši -66kg 2019-06-05 Emīls Orlovs Viesītes SK
Jaunieši -74kg 2019-05-05 Daniels Vizulis Sporta klubs "Priekuļi"
Jaunieši -74kg 2019-06-03 Kristaps Pucēvičs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Jaunieši -74kg 2019-06-05 Mareks Eberlins Aizkraukles sporta centrs
Jaunieši -83kg 2019-06-04 Hugo Prauliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -83kg 2019-06-05 Eriks Mašinskis Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši -93kg 2019-06-04 Roberts Saulītis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -93kg 2019-06-04 Daniels Sindijs Blāķis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši 105+ 2019-06-05 Salvis Volkovs Aizkraukles sporta centrs
Juniori -66kg 2019-06-04 Edgars Jurkāns Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -66kg 2019-06-04 Linards Endzeliņš Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -66kg 2019-06-05 Andrejs Kuļikovs Jēkabpils sporta centrs
Juniori -66kg 2019-06-05 Olegs Bikovs Jēkabpils sporta centrs
Juniori -74kg 2019-05-30 Aivis Pupausis Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Juniori -83kg 2019-06-05 Lauris Pojasnikovs Aizkraukles sporta centrs
Juniori -93kg 2019-06-04 Ņikita Ļutovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni I (40+) -74kg 2019-06-04 Guntis Apse Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni I (40+) -74kg 2019-06-05 Rolands Degro Jēkabpils sporta centrs
Veterāni I (40+) -83kg 2019-05-16 Deniss Trusle Olaines sporta centrs
Veterāni I (40+) -83kg 2019-05-27 Edijs Ezeiņš Rauna
Veterāni I (40+) -83kg 2019-06-05 Māris Orlovs Viesītes SK
Veterāni I (40+) -93kg 2019-06-04 Antis Dāvids Lūsa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni I (40+) -93kg 2019-06-05 Andris Rimeiķis Jēkabpils sporta centrs
Veterāni I (40+) -105kg 2019-06-06 Raimonds Grīgs Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -120kg 2019-06-05 Vjačeslavs Naumovs Jēkabpils sporta centrs
Veterāni II (50+) -59kg 2019-04-18 Rimantas Sakeris LT
Veterāni II (50+) -66kg 2019-05-28 Nodaras Kryževičius LT
Veterāni II (50+) -83kg 2019-06-05 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -105kg 2019-06-05 Stanislavs Rasims Aizkraukles sporta centrs
Veterāni II (50+) -120kg 2019-06-05 Vitālijs Snegirevs Jēkabpils sporta centrs
Veterāni III (60+) -59kg 2019-06-05 Jevgenijs Vorobjovs Aizkraukles sporta centrs
Veterāni III (60+) -83kg 2019-06-04 Ainārs Leimanis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni III (60+) -93kg 2019-06-06 Jànis Lapels Apolons
Veterāni III (60+) 120kg+ 2019-06-05 Dainis Reinholds Aizkraukles sporta centrs
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ