Dalībnieku saraksts

2019. gada Alūksnes novada čempionāts spiešanā guļus, Latvijas Kausa 15. posms

Grupa Svars Datums Vārds Uzvārds Sporta klubs
Open -59kg 2019-10-09 Guntars Zariņš Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -66kg 2019-10-05 Andrejs Šilo Gulbenes KSP sporta klubs
Open -74kg 2019-10-07 Jānis Steļmahs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -74kg 2019-10-09 Artis Banders Jēkabpils sporta centrs
Open -83kg 2019-10-08 Ēriks Kaparšmits Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Open -83kg 2019-10-08 Dāvis Bluķis Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Open -83kg 2019-10-09 Agris Līcis-Līcītis Jēkabpils sporta centrs
Open -93kg 2019-10-05 Aigars Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Open -93kg 2019-10-06 Juris Cielavs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Open -105kg 2019-10-07 Deniss Tolstovs Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Open -105kg 2019-10-07 Edgars Melnis Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Open -105kg 2019-10-07 Nauris Dambis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -105kg 2019-10-07 Māris Lasmanis Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Open -120kg 2019-10-09 Juris Miņins Individuāli
Open 120kg+ 2019-10-09 Ainārs Babris Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Sievietes -63kg 2019-10-05 Danīna Dace Krūmiņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes -63kg 2019-10-08 Vineta Bumbiša Individuāli
Sievietes -63kg 2019-10-09 Elīna Liepiņa Viesītes SK
Sievietes -63kg 2019-10-09 Diāna Ivanova Jēkabpils sporta centrs
Sievietes -72kg 2019-10-08 Inese Rēpse Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Sievietes -72kg 2019-10-09 Līva Bērziņa Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Sievietes +72 2019-10-05 Marika Magaziņa Gulbenes KSP sporta klubs
Sievietes +72 2019-10-09 Svetlana Liepiņa Viesītes SK
Jaunieši -59kg 2019-10-05 Rolands Cīrulis Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -66kg 2019-10-07 Varis Hāns Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Jaunieši -66kg 2019-10-09 Emīls Orlovs Viesītes SK
Jaunieši -66kg 2019-10-09 Daniels Krievāns Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -66kg 2019-10-09 Andrejs Ivanovs Jēkabpils sporta centrs
Jaunieši -74kg 2019-10-05 Gundars Uzuliņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -74kg 2019-10-05 Teodors Bambulis Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -83kg 2019-10-07 Mareks Jaņuns Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -83kg 2019-10-08 Klāvs Klīdzējs Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Jaunieši -83kg 2019-10-08 Mario Brikmanis Individuāli
Jaunieši -93kg 2019-10-05 Juris Mauriņš Gulbenes KSP sporta klubs
Jaunieši -93kg 2019-10-08 Ņikita Laicāns individuāli
Jaunieši -93kg 2019-10-09 Rolands Bulderis Spēka Pasaule (Alūksnes sporta klubs)
Jaunieši 120kg+ 2019-10-09 Ruslans Puškels Jēkabpils sporta centrs
Juniori -66kg 2019-10-09 Andrejs Kuļikovs Jēkabpils sporta centrs
Juniori -83kg 2019-10-09 Maksims Barkanovs Rēzeknes pilsētas sporta pārvalde
Juniori -83kg 2019-10-09 Artūrs Voitans Jēkabpils sporta centrs
Juniori -93kg 2019-10-05 Rihards Pavlovs Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori -93kg 2019-10-07 Ņikita Ļutovs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Juniori -105kg 2019-10-09 Ints Sīlis Gulbenes KSP sporta klubs
Juniori -120kg 2019-10-07 Daniels Cibulis Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -83kg 2019-10-05 Raitis Vinters Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -83kg 2019-10-09 Māris Orlovs Viesītes SK
Veterāni I (40+) -93kg 2019-10-05 Raivis Bogdanovs Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -93kg 2019-10-09 māris orlovs Viesītes SK
Veterāni I (40+) -93kg 2019-10-09 Andris Rimeiķis Jēkabpils sporta centrs
Veterāni I (40+) -105kg 2019-10-09 Raimonds Grīgs Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) -105kg 2019-10-09 Imants Akermans Individuāli
Veterāni I (40+) -105kg 2019-10-09 Židrjus Sabaļausks Jēkabpils sporta centrs
Veterāni I (40+) -120kg 2019-10-09 Sandis Andersons Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni I (40+) 120kg+ 2019-10-07 Dzintars Roga individuāli
Veterāni I (40+) 120kg+ 2019-10-09 Jevgeņijs Ivanovs Preiļi
Veterāni II (50+) -59kg 2019-09-05 Rimantas Sakeris Victoria
Veterāni II (50+) -83kg 2019-10-05 Vilnis Lamsteris Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -83kg 2019-10-05 Ringolds Kļaviņš Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni II (50+) -120kg 2019-10-09 Vitālijs Snegirevs Jēkabpils sporta centrs
Veterāni III (60+) -83kg 2019-10-05 Jānis Vanags Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni III (60+) -93kg 2019-10-07 Jānis Lapels Apolons
Veterāni III (60+) -105kg 2019-10-09 Māris Neiders Apolons
Veterāni III (60+) -120kg 2019-10-07 Jānis Babris individuāli
Veterāni IV (70+) -74kg 2019-09-12 Jevgēņijs Katajevs Spēka Pasaule (Valmieras spēka sporta veidu klubs)
Veterāni IV (70+) -83kg 2019-10-05 Anatolijs Savickis Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni IV (70+) -66kg 2019-10-05 Ēriks Dumārovs Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni IV (70+) -93kg 2019-10-05 Jānis Pērkons Gulbenes KSP sporta klubs
Veterāni IV (70+) -74kg 2019-10-09 Staņislavs Fiļipovs Smagatlētikas un cīņas klubs Madona
Drukāt
Saglabāt
« Atpakaļ