SacensībasDaugavpils Pilsētas atklātais čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma (LK17)

Daugavpils Pilsētas atklātais čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma (LK17)

Daugavpils Pilsētas atklātais čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma (LK17)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Daugavpils Pilsētas čempionāts klasiskajā spiešanā guļus ir jaunas sacensības otrajā lielākajā pilsētā Latvijā. Daugavpils Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensībās uzstādīja rekordu kā lielākās tautas sporta spiešanas guļus sacensības, kas jebkad notikušas! Laiks atkārtot šo panākumu arī spiešanā guļus uz maksimumu.

Sacensības beigušās
Sacensību apraksts

Lai arī tuvojas gada nogale, spēka sporta atlēti vēl joprojām aktīvi rosās, un jau 28.oktobrī sportisti, šī sporta veida cienītāji, interesenti un līdzjutēji tiek aicināti uz Daugavpili, jo tur norisināsies Daugavpils čempionāts klasiskajā spiešanā guļus. Tas būs Latvijas Kausa 17.posms un spiešanas guļus kausa 11.posms. Sporta pasākums garantē sportisku konkurenci ikvienam atlētam, kas vēlas apliecināt savus spēkus sportiskā gaisotnē. Un šī būs lieliska iespēja parādīt sevi mājiniekiem, daugavpiliešiem!

Sacensības notiks Raiņa iela 30, Daugavpils 3.vidusskolas sporta zālē. Sacensību organizatori norāda, ka no pulksten 9.30 līdz 11.00 notiks dalībnieku svēršanās, no pulksten 11.00 līdz 11.30 – tehniskais pārtraukums, savukārt pulksten 11.30 – sacensību sākums. Komandu un individuālie pieteikumi sacensībām notiek līdz 26.oktobrim interneta vietnē “piedalies.sp.lv”.

Sacensību mērķis ir regulāri rīkot Latgales un Daugavpils pilsētas atklātos amatieru čempionātus svara stieņa spiešanā guļus, uzaicinot Latvijas tautas atlētus, ieinteresēt jauniešus, juniorus, veterānus, sievietes un vīriešus, kuri trenējas veselības uzlabošanas nolūkā, sākt regulāri piedalīties tautas klases sacensībās, radīt sportistiem iesācējiem impulsu turpmākiem treniņiem, kā arī dot iespēju izcīnīt medaļas un kausus, un, protams, piesaistīt Latgales reģiona jauniešus dalībai spēka sporta veidos.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga Federācija sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Sporta pārvaldi un Daugavpils pauerliftinga sporta klubu. Sacensības līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija. Sacensības atbalsta veikals.sp.lv., Daugavpils pašvaldība, “Pica Da”, ED&Ko”.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Daugavpils Novads

    Sacensību arhīvs