SacensībasGulbenes Atklātais čempionāts spiešanā guļus 2015

Gulbenes Atklātais čempionāts spiešanā guļus 2015

Gulbenes Atklātais čempionāts spiešanā guļus 2015

Novada čempionāts
BP
Spiešana guļus

Nolikums

Šī ir pieteikšanās Spiešanās Guļus sacensībām, spiešanās sacensībām, spied: pieteikties spēka trīscīņas sacensībām.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Aigars Cīrulis, 26430455, aigars128@inbox.lv
Sacensību apraksts

Sestdien, 19. septembrī, „Gulbenes K.S.P.” sporta klubs aicina sportistus no Gulbenes un no citiem novadiem piedalīties Gulbenes novada atklātajā čempionātā spēka trīscīņā un svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Sacensības Gulbenes sporta centra zālē, Skolas ielā 12a.

Līdz ar septembra iestāšanos arī pauerliftinga rudens sezona ir sākusies. Sportisti cītīgi gatavojas gan Latvijas Kausa posmu sacensībām, gan arī Latvijas čempionātiem šī gada novembrī un decembrī. Gulbenes atklātais čempionāts spēka trīscīņā un svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma būs lieliska iespēja sportistiem jau septembrī novērtēt savus spēkus pēc vasaras atpūtas, kā arī apzināt nepieciešamās izmaiņas treniņu programmā. Atklātās spēka trīscīņas sacensības šajā sezonā vēl notiks tikai novembrī Siguldā, kur norisināsies Latvijas čempionāts spēka trīscīņā bez ekipējuma, un decembrī Jēkabpils novada čempionātā spēka trīscīņā ar ekipējumu. Latvijas Pauerliftinga federācija aicina sportistus izmantot „Gulbenes K.S.P.” piedāvāto iespēju jau septembrī sacensties trīs kustībās – pietupienos ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes. Pārējie sportisti, kuri labprātāk sacenšas tikai vienā kustībā, Gulbenē varēs spēkus izmēģināt svaru stieņa spiešanā guļus.

No plkst. 8.30 līdz 10.00 notiks dalībnieku reģistrēšanās un svēršanās, nosakot svara kategoriju, bet plkst. 10.15 sacensību sākums. Sacensību dalībnieku pieteikumi ir gaidīti līdz 17. septembrim interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/. Sacensību nolikums ir pieejams: http://piedalies.sp.lv/lv/gulbenes-atklatais-cempionats-speka-triscina-2015

Sacensību mērķis ir piesaistīt jaunus spēka trīscīņas atlētus no Gulbenes novada, paplašināt Gulbenes novada spēka atlētu aktivitātes, popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, iepazīstināt novada iedzīvotājus ar spēka trīscīņas sporta veidu, kā arī radīt motivāciju turpmākajiem treniņiem šī sporta veida iesācējiem. Sacensību laikā tiks noskaidroti Gulbenes novada labākie atlēti un veidota izlase startam Latvijas čempionātos.

Gulbenes pilsētas atklāto čempionātu spēka trīscīņā un svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma organizē biedrība „Gulbenes K.S.P.” sporta klubs sadarbībā ar Gulbenes sporta centru un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Gulbenes novada dome, laikraksts „Dzirkstele”, Dizaina un mākslas studija „Sfēra”, http://www.gigants.lv/, un interneta veikals http://veikals.sp.lv/

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs