SacensībasGulbenes pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus (BLADESPORT KAUSS)

Gulbenes pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus (BLADESPORT KAUSS)

Gulbenes pilsētas atklātais čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus (BLADESPORT KAUSS)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Laiks doties cīņā uz Gulbeni! Latvijas Kausa 12. posms - spiešanas guļus sacensības!
Jau 5. gadu pēc kārtas norisinās Gulbenes pilsētas čempionāts klasiskais spiešanā guļus, taču šogad sacensības ieiet jaunā kvalitātē, no mazām reģionālajām sacensībām, Gulbene izaugusi par Latvijas Kausa posmu!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Aigars Cīrulis, 26430455, aigars128@inbox.lv
Sacensību apraksts

Sestdien, 15.jūlijā, Gulbenē, Skolas ielā 12a notiks Gulbenes pilsētas atklātais čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus (BLADESPORT Kauss). Tas būs Latvijas Kausa 12.posms un spiešanas guļus kausa 8. posms

Sacensībās gaidīti gan vietējie sportisti, gan arī sportisti no kaimiņu un tālākiem novadiem, lai kopā sportiskā noskaņā pavadītu šo brīvdienu. Tāpat kā citos sporta veidos arī spēka sporta sacensībās sportistiem ir nepieciešams līdzjutēju atbalsts un uzmundrinājums. Sacensībās ieeja ir par brīvu, tāpēc ikviens spēka sporta entuziasts un interesents ir gaidīts ciemos!

Sacensību organizatori norāda, ka no pulksten 9.00 līdz 10.30 paredzēta dalībnieku reģistrācija un svēršanās, no pulksten 10.30 līdz 10.50 – atlētu pārstāvju un tiesnešu sanāksme, savukārt pulksten 11.00 – sacensību sākums.

Sacensību mērķis ir piesaistīt jaunos atlētus no Gulbenes pilsētas un novada, paplašināt Gulbenes pilsētas un novada atlētu aktivitātes un veicināt spēka trīscīņas sporta attīstību pilsētā, kā arī radīt sportistiem motivāciju turpmākajiem treniņiem, un dot iespēju izcīnīt medaļas un kausus.

Detalizētāks sacensību apraksts: http://piedalies.sp.lv/.  Sacensībām var pieteikties līdz 13.jūlijam. Dalību izņēmuma gadījumā var pieteikt arī pa tālruni 26430455.

Sacensības organizē biedrība ”Gulbenes K.S.P.” Sporta klubs sadarbībā ar Gulbenes sporta centru un Latvijas Pauerliftinga Federāciju. Gulbenes pilsētas pārvalde nodrošina sacensību dalībnieku apbalvošanu ar medaļām un diplomiem, bet biedrība ”Gulbenes K.S.P” Sporta klubs veic sacensību organizāciju un nodrošina to norisi. Sacensības atbalsta: Izglītības zinātnes ministrija,  “Gulbenes K.S.P.” sporta klubs, Latvijas Pauerliftinga federācija, Gulbenes pilsētas pārvalde,  “Bladesport”, Gulbenes sporta centrs, laikraksts “Dzirkstele”, dizaina un mākslas studija Sfēra, Latvijas augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”,http://www.gigants.lv/ un interneta veikals http://veikals.sp.lv/.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs