SacensībasGulbenes pilsētas atklātajais čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus (BLADESPORT KAUSS)

Gulbenes pilsētas atklātajais čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus (BLADESPORT KAUSS)

Gulbenes pilsētas atklātajais čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus (BLADESPORT KAUSS)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Biedrība ”Gulbenes K.S.P.” Sporta klubs sadarbībā ar Gulbenes sporta centru un Latvijas Pauerliftinga Federāciju ielūdz uz spēkošanās iespēju vasaras izskaņā. Klasiskā svara stieņa spiešana pašā Gulbenes sporta sirdī - Gulbenes sporta centra sporta zālē.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Aigars Cīrulis, 26430455, aigars128@inbox.lv
Sacensību apraksts

 

Sestdien, 18.augustā, Gulbenē, Skolas ielā 12a notiks Gulbenes pilsētas

atklātais čempionāts klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus (“BLADESPORT” kauss). Tas būs Latvijas Kausa 13.posms. Pagājušajā gadā komandu vērtējumā bez lielām pūlēm “Gulbenes K.S.P.” izcīnīja 1.vietu, aiz sevis atstājot kaimiņus – alūksniešus, savukārt 3.vietā – Pļaviņas. Jau pavisam drīz noskaidrosies, vai mājinieki spēs nosargāt uzvaras laurus savās mājās arī šogad!

Sacensībās gaidīti gan vietējie sportisti, gan arī sportisti no kaimiņu un tālākiem novadiem, lai kopā sportiskā noskaņā pavadītu šo brīvdienu. Tāpat kā citos sporta veidos arī spēka sporta sacensībās sportistiem ir nepieciešams līdzjutēju atbalsts un uzmundrinājums. Sacensībās ieeja ir par brīvu, tāpēc ikviens spēka sporta entuziasts un interesents ir gaidīts ciemos!

Sacensību organizatori norāda, ka no pulksten 9.00 līdz 10.30 paredzēta dalībnieku reģistrācija un svēršanās, no pulksten 10.30 līdz 10.50 – atlētu pārstāvju un tiesnešu sanāksme, savukārt pulksten 11.00 – sacensību sākums.

Sacensību mērķis ir piesaistīt jaunos atlētus no Gulbenes pilsētas un novada, paplašināt Gulbenes pilsētas un novada atlētu aktivitātes un veicināt spēka trīscīņas sporta attīstību pilsētā, kā arī radīt sportistiem motivāciju turpmākajiem treniņiem, un dot iespēju izcīnīt medaļas un kausus.

Detalizētāks sacensību apraksts: http://piedalies.sp.lv/.  Sacensībām var pieteikties līdz 14.augustam. Dalību izņēmuma gadījumā var pieteikt arī pa tālruni 26430455.

Sacensības organizē biedrība ”Gulbenes K.S.P.” sporta klubs sadarbībā ar Gulbenes sporta centru un Latvijas Pauerliftinga Federāciju. Sacensības atbalsta: Izglītības zinātnes ministrija,  “Gulbenes K.S.P.” sporta klubs, Latvijas Pauerliftinga federācija, Gulbenes pilsētas pārvalde,  “Bladesport”, Gulbenes sporta centrs, laikraksts “Dzirkstele”, dizaina un mākslas studija “Sfēra”, “gigants.lv” un interneta veikals http://veikals.sp.lv/.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs