SacensībasInčukalna novada čempionātam spiešanā guļus uz reižu skaitu (LK2)

Inčukalna novada čempionātam spiešanā guļus uz reižu skaitu (LK2)

Inčukalna novada čempionātam spiešanā guļus uz reižu skaitu (LK2)

LK
Latvijas kauss
BPR
Spiešana guļus (reizes)

NOLIKUMS

Jau 09. februārī – nedaudz ātrāk kā plānots – Inčukalna sporta kompleksā norisināsies jubilejas – desmitais novada čempionāts spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Šis ir viens no trijiem LK posmiem uz atkārtojumu skaitu šogad, kuros komandām gūt ieskaites punktus.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Didzis Lapiņš, 26432026,
Sacensību apraksts

Februārī Inčukalnā parasti notiek spiešanas guļus sacensības uz reižu skaitu. Arī šis gads nav izņēmums, tradīcija turpinās, un jau 9.februārī starts tiks dots 2019. gada Inčukalna novada čempionātam spiešanā guļus uz reižu skaitu. Tas būs Latvijas kausa 2.posms, un viens no trim LK posmiem uz atkārtojumu skaitu šogad, kuros komandas var gūt ieskaites punktus.

Dalībniekiem jāņem vērā, ka sacensības notiks Inčukalna sporta kompleksā - Inčukalnā, Zvaigžņu ielā 2a. No pulksten 10.00 līdz 11.30 - dalībnieku svēršanās, savukārt pulksten 12.00 – sacensību sākums. Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 6.februārim interneta vietnē “piedalies.sp.lv.”.

Sacensībās gaidīti ne tikai līdzjutēji, bet arī visi sporta entuziasti, lai sportiskā noskaņā pavadītu šo dienu! Ieeja sacensībās – par brīvu! Sacensībās dalībniekam uz stieņa tiks uzlikts svēršanās laikā uzrādītais personīgais svars, (sievietēm puse no personīgā svara), kurš tiks noapaļots līdz apaļiem kilogramiem uz augšu. Piemēram, svēršanās 80kg – uz stieņa 80kg, svēršanās 80,1 kg – uz stieņa 81 kg. Sacensību mērķis ir noskaidrot Latvijas spēcīgākos atlētus, kas spēj savu svaru pacelt maksimāli daudz reižu.

Pērn komandu vērtējumā 1.vietu izdevās izcīnīt Bauskai, 2.vietā bija Spēka Pasaule Valmiera, 3.vietā – “Gulbenes K.S.P.”.

Sacensību mērķis ir spēka vingrinājumu popularizācija Latvijā un Inčukalna novadā, Inčukalna novada kausa ieguvēju komandām un individuāli noskaidrošana, veselīga dzīvesveida popularizēšana, Latvijas Kausa posma uzvarētāju noskaidrošana.

Sacensības atbalsta interneta veikals sp.lv., Inčukalna novada dome. Sacensības organizē biedrība „Spēka Pasaule” sadarbībā ar Inčukalna novada domi un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Inčukalna novada dome, interneta veikals: http://veikals.sp.lv.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Z truck
Uzturs Veselībai
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs