SacensībasInčukalna novada čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu - LK3

Inčukalna novada čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu - LK3

Inčukalna novada čempionāts spiešanā guļus uz reižu skaitu - LK3

LK
Latvijas kauss
BPR
Spiešana guļus (reizes)

NOLIKUMS

Devīto gadu pēc kārtas norisināsies viens no senākajiem, tradicionālajiem notikumiem svara stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu! Piedalies un pierādi, ka esi viens no izturīgākajiem un sīkstajiem!

Atceries! Lai piedalītos šajā posmā, tāpat kā visos Latvijas Kausa posmos šogad - tev būs nepieciešama licence!!!

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Didzis Lapiņš, 26432026,
Sacensību apraksts

24. februārī norisināsies 3. Latvijas Kausa posms - 1. posms spiešanā guļus uz reižu skaitu!

Kā ierasts, februārī, Inčukalnā parasti notiek spiešanas guļus sacensības uz reižu skaitu. Arī šis gads nav izņēmums, tradīcija turpinās, un jau 24.februārī starts tiks dots 2018. gada Inčukalna novada čempionātam spiešanā guļus uz reižu skaitu. Tas būs Latvijas kausa III posms.

Dalībniekiem jāņem vērā, ka sacensības notiks Inčukalna sporta kompleksā -  Inčukalnā, Zvaigžņu ielā 2a. No pulksten 10.00 līdz 11.30 -  dalībnieku svēršanās, savukārt pulksten 12.00 – sacensību sākums.

Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 21. februārim interneta vietnē “piedalies.lv”. Sacensībās gaidīti ne tikai līdzjutēji, bet arī visi sporta entuziasti, lai sportiskā noskaņā pavadītu šo dienu! Ieeja sacensībās – par brīvu! Sacensībās dalībniekam uz stieņa tiks uzlikts svēršanās laikā uzrādītais personīgais svars, (sievietēm puse no personīgā svara), kurš tiks noapaļots līdz apaļiem kilogramiem uz augšu. Piemēram, svēršanās 80kg – uz stieņa 80kg, svēršanās 80,1 kg – uz stieņa 81 kg. Sacensību mērķis ir noskaidrot Latvijas spēcīgākos atlētus, kas spēj savu svaru pacelt maksimāli daudz reižu.

Latvijas Pauerliftinga federācija atgādina, ka komandu vērtējumā tiek vērtēti kopā 10 labākie rezultāti, tajā skaitā ne mazāk kā 2 jauniešu un 2 junioru grupas sportisti. Pārējie 6 sportisti var būt no jebkuras grupas. Jebkurā grupā var startēt neierobežots skaits dalībnieku. Detalizētāks sacensību apraksts ir pieejams: http://piedalies.sp.lv/.

Sacensības organizē biedrība „Spēka Pasaule” sadarbībā ar Inčukalna novada domi un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta: Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Inčukalna novada dome, interneta veikals: http://veikals.sp.lv., “Rosība”, “Rāmkalni”.

 

 

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome
Inčukalna Pagasts

    Sacensību arhīvs