SacensībasJēkabpils Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (Kurbada Kauss) (LK11)

Jēkabpils Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (Kurbada Kauss) (LK11)

Jēkabpils Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (Kurbada Kauss) (LK11)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus
  • Sacensību norises laikā tiks veikta sporta uztura tirdzniecība;
  • Visiem sacensību dalībniekiem tiks veikta vienreizēja ēdināšana;
  • Starp piegājienu plūsmām iespējami konkursi, kā arī Zemessardzes 56. Kājnieku bataljons rīkos ieroču un spec. aprīkojuma demonstrāciju, smago un vieglo automašīnu vilkšanu;
  • Vecākiem, kuriem ir mazi bērni, būs iespēja atpūsties ar saviem bērniem, kā arī piedalīties dažādos konkursos;
  • Apbalvošanas laikā trim dalībniekiem tiks veikta naudas balvas izloze, pēc reģistrācijas numuriem;
  • Dalībniekiem kuri startē „Latvijas Spēcīgākā pilsēta”,  – Jēkabpils posmā apbalvošanas laikā tiks veikta pārsteigumā balvas izloze, pēc reģistrācijas numuriem.
Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Aleksandrs Andronovs, 27097807, stiprsunvesels@inbox.lv
Sacensību apraksts

Aizraujoša diena gaida tos, kas 8.jūlijā dosies uz Jēkabpili. Notiks gan Jēkabpils čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (Kurbada kauss), kas ir Latvijas kausa 11.posms un spiešanas guļus kausa 7.posms, gan arī daudz un dažādas citas aktivitātes.

Pagājušajā gadā šajās sacensībās uzvaru izcīnīja ciemiņi – “Gulbenes K.S.P.

Sportistiem jāņem vērā,  ka sacensības notiks Jēkabpilī, Vienības iela 7  (T/C Sēlija stāvlaukumā). No pulksten 8.00 līdz  930 - dalībnieku svēršanās, no pulksten 930 līdz 1000 tiesnešu sanāksme, savukārt pulksten 1000 - sacensību sākums. Sacensību organizatori ir sarūpējuši dažādus pārsteigumus gan sportistiem, gan līdzjutējiem. Savukārt pulksten 1300 sacensību sākums – Latvijas Spēcīgākās pilsētas Jēkabpils posmam! Šajās sacensībās nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, kā arī tajās var piedalīties ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis.

Sacensības tiek organizētas ar mērķi popularizēt svaru stieņa spiešanu guļus Latvijā, Jēkabpils rajona 2017.gada čempionu noskaidrošanu jauniešu, junioru, open, senioru un sieviešu grupās, kā arī veselīga dzīvesveida popularizēšana Jēkabpils novadā un visā Latvijā.

Sacensību norises laikā tiks veikta sporta uztura tirdzniecība, visiem Kurbada Kausa dalībniekiem tiks nodrošināta vienreizēja ēdināšana. Starp piegājienu plūsmām iespējami konkursi. Savukārt vecākiem, kuriem ir mazi bērni, būs iespēja atpūsties ar saviem bērniem, kā arī piedalīties dažādos konkursos. Apbalvošanas laikā trim dalībniekiem tiks veikta naudas balvas izloze pēc reģistrācijas numuriem. Savukārt dalībniekiem, kuri startē „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” Jēkabpils posmā apbalvošanas laikā tiks veikta pārsteigumā balvas izloze pēc reģistrācijas numuriem.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga Federācija sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas domi un Jēkabpils kultūras pārvaldi. Pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija. Sacensības atbalsta: Jēkabpils sporta centrs, ēdnīca “Līdaciņa”, SIA “Seikom”, Pilna servisa līzings, froosh fruit: bottled, “Cido”, SIA “Asars”, “Impulss”, “Sēlija”, Jēkabpils pilsētas pašvaldības Kultūras pārvalde, interneta veikals veikals.sp.lv

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!

    Sacensību arhīvs