SacensībasJēkabpils Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK11)

Jēkabpils Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK11)

Jēkabpils Čempionāts klasiskajā spiešanā guļus (LK11)

LK
Latvijas kauss
BP
Spiešana guļus

NOLIKUMS

Viens no gada gaidītākajiem sporta notikumiem mūsu sportā norisinās atkal. Jēkabpils čempionāts jau izsenis ir pazīstams ar fantastiskajām sacensībām un balvām, ko sagādājis sacensību direktors Aleksandrs Andronovs! Sacensības notiks 2018. gada 16. jūnijā, Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros, Jēkabpilī, Vienības iela 7 ( Sēlija stāvlaukumā).

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Aleksandrs Andronovs, 27097807, stiprsunvesels@inbox.lv
Sacensību apraksts

Laipni lūgti ciemos 16.jūnijā Jēkabpilī! Tur notiks Jēkabpils čempionāts klasiskajā spiešanā guļus, un tas būs XI Latvijas kausa posms.

Sacensībām var pieteikties līdz 14.jūnijam interneta vietnē piedalies.sp.lv. Līdzās sacensībām notiks arī Jēkabpils posms sacensībā „Latvijas spēcīgākā pilsēta”. Šajās sacensībās nav nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, kā arī tajās var piedalīties ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis.

 Kurbada Kausa sacensības notiks Jēkabpilī, Vienības ielā 7 (t/c Sēlija stāvlaukumā). No pulksten 8.30 līdz 9.30 notiks dalībnieku svēršanās, bet pulksten 10.00 sacensību sākums. Sacensību organizatori ir sarūpējuši dažādus pārsteigumus gan sportistiem, gan līdzjutējiem. Piemēram, sacensību laikā būs iespēja apskatīt tuvumā “Latvijas antīko automobiļu kluba” vairākus  spēkratus, kā arī izmēģināt spējas auto vilkšanā. Latvijas Antīko automobiļu klubs dibināts 1972. gadā ar mērķi popularizēt automobiļu, motociklu un velosipēdu vēsturi, apvienot seno spēkratu kolekcionārus un restauratorus. Šodien klubā jau ir gandrīz 250 biedri un četras kluba apakšsekcijas – no kurām viena ir Youngtimer Rally. Jauniešus un bērnus gaida aizraujoša izklaide, kur izmantojot “Easywood” koku klucīšus varēs veidot visādas konstrukcijas.

Kurbada Kausa sacensību mērķis ir Jēkabpils novada 2018.gada čempionu noskaidrošana jauniešu, junioru, open, senioru un sieviešu grupās, veselīga dzīvesveida popularizēšana Jēkabpils novadā un visā Latvijā, jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm, kā arī Jēkabpils pilsētas popularizēšana Latvijā.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga Federācija sadarbībā ar Jēkabpils sporta centru, Jēkabpils pilsētas domi un Jēkabpils kultūras pārvaldi. Pasākumu līdzfinansē Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija.

Sacensības atbalsta: Jēkabpils sporta centrs, Jēkabpils pašvaldība,  Jēkabpils  Kultūras pārvalde, “Impulss fitness”, T/c “Sēlija”,  “Easywood”, SIA “Seikom”, “Yuongtimer Rally”, “Cido”,   interneta veikals veikals.sp.lv.
Dalībniekiem kuri startē „Latvijas Spēcīgākā pilsēta”, – Jēkabpils posmā apbalvošanas laikā tiks veikta pārsteigumā balvas izloze, pēc reģistrācijas numuriem.

Atbalstītāji
OilTeh
OTS
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs