SacensībasJēkabpils novada čempionāts- Voroņecka kauss (20. LK posms) (BEZ ekipējuma)

Jēkabpils novada čempionāts- Voroņecka kauss (20. LK posms) (BEZ ekipējuma)

Jēkabpils novada čempionāts- Voroņecka kauss (20. LK posms) (BEZ ekipējuma)

LK
Latvijas kauss
PL
Spēka trīscīņa

NOLIKUMS


Tāpat kā pirms 20 gadiem, arī šogad Jēkabpilī norisināsies sacensības pauerliftingā, kas šogad ir viens no nozīmīgākajiem atlikušajiem Latvijas Kausa posmiem!

Toreiz saensībās piedalījās un 3. vietu svara kategorijā līdz 82.5 piedalījās arī patreizējais LPF ģenerālsekretārs R. Dimiņš (protokols). Protams, R. Dimiņš vēlāk atveda arī starptautiskās medaļas uz Latviju, bet šis bija viennozīmīgi pakāpiens viņa sportista dzīvē. Līdz ar to, veikals.sp.lv izsludina akciju, tas cilvēks, kas precīzāk atkārtos R. Dimiņa pirms 20 gadiem (1995. gadā) uzrādīto rezultātu, saņems speciālbalvu no veikals.sp.lv.

Sacensības beigušās
Sacensību direktors: Mārtiņš Krūze, 27859586, projekti@sp.lv
Sacensību apraksts

Jēkabpilī notiks pēdējās Latvijas Kausa posmu sacensības spēka trīscīņā bez ekipējuma. Jau 31. oktobrī sportisti tiek aicināti piedalīties Jēkabpils atklātajā čempionātā, lai iegūtu šobrīd tik ļoti nepieciešamos punktus 2015. gada spēcīgākās komandas titulam.

Vēl notiks tikai divi Latvijas Kausa izcīņas posmi pauerliftingā, taču šajos posmos sportisti sacentīsies vienā disciplīnā – svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu Siguldā un svaru stieņa spiešanā guļus ar ekipējumu Jelgavā. Savukārt Jēkabpils čempionātā atlēti no visas Latvijas pārbaudīs savu spēku trīs kustībās – pietupienā ar svaru stieni uz pleciem, svaru stieņa spiešanā guļus un svaru stieņa vilkmē no zemes. Šoreiz sacensības notiks bez specializētā spēka trīscīņas ekipējuma.

Sacensību nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama interneta vietnē http://piedalies.sp.lv/ Komandu un individuālie pieteikumi jānosūta līdz 29. oktobrim. Čempionāts notiks Jēkabpils Sporta namā, Brīvības ielā 2j. Sacensību sākums plkst. 11.00.

Jēkabpilī spēka trīscīņas sacensību priekšsākumi ir atrodami jau 1995. gada 26. augustā, kad svaru stieni cēla trīs dāmas un 16 vīri. Pēc vairāku gadu pauzes 2004. gadā sacensības spēka trīscīņā notika atkārtoti, pulcējot jau 35 atlētus. Kopš tā laika čempionāts ieguva jaunu nosaukumu – Voroņecka Kauss. Sacensības godina spēka trīscīņas aizsācēju Jēkabpilī, treneri, vairākkārtēju Latvijas čempionu un godalgotu vietu ieguvēju starptautiskajās sacensībās Ivanu Voroņecki.

Jēkabpils atklāto čempionātu spēka trīscīņā bez ekipējuma organizē Latvijas Pauerliftinga federācija sadarbībā ar biedrību „Spēka Pasaule” un Jēkabpils sporta centru. Sacensības atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, pārstrādes uzņēmums „Rosība” un interneta veikals: veikals.sp.lv.

Atbalstītāji
Atbalsti spēka sportu - iepērcies!
Uzturs Veselībai
Valsts Sportam
Izglītības un Zinātnes Ministrija
Latvijas Sporta Federāciju Padome

    Sacensību arhīvs